MILIONOVÁ MÁMA

10. července 2014

Nemám vypraný a vyžehlený prádlo, ale na blog si najdu čas vždycky! Momentálne testujeme Fisher Price.

    Psát blog mě baví, úžasně se u toho odreaguju! Občas sice zjistím, že jsem fakt krize, ale na konec dojdu k závěru, že to tak děsný zas není a mám to dost podobný jako všichni! Momentálně jsem dospěla do stavu, že než abych šla žehlit nebo uklidit, sepisuju po nocích svoje deprese. Pak se nám doma kupí haldy prádla a musím vstávat brzo ráno, abych všechny resty dohnala.


    Kromě toho, že to tu beru jako jistou formu psychoterapie, má blogování i další výhody. Čas od času mi přistane do emailu nějaká zajímavá nabídka nebo možnost testování. Naposledy měli naši minilidi možnost testovat novinky od Fisher Price. A tak testovali jako diví.
    Nelouš má teď období, že preferuje vyloženě holčičí barvy a cokoliv modrýho prostě odmítá. Pokud bych ji nalila ráno čaj do modrýho hrnku, tak mi ho vrátí, že todle je pro kluky a pít to nebude. Ale tentokrát mě její výběr překvapil. Když jsem vybalovala krabici, sáhla hned po pejskovi.

Uspávací pejsek z řady "Směj se a poznávej"
    Byla to láska na první pohled. Od doby, co ho ukořistila s ním spí, jí a bere ho snad všude (i na kolo). To je co říct, protože tohle privilegium měl zatím jen zajíc, kterýho tahá od narození a za téměř čtyři roky už je fakt dost jetej.
     Pes se dostal na výsluní možná i proto, že zpívá česky několik ukolébavek. Na rozdíl ode mne vydrží zpívat až deset minut v kuse a umí i českou verzi Twinkle twinkle liitle star, což je kromě Bác bác bumbác jeden z předních Neloušových hitů. Taky povídá a po zmáčknutí mu svítí srdíčko, které po zhruba třech minutách zhasne, takže neruší noční klid. Jako bonus pro Vikouše parádně chrápe. Jak ten to slyší, má záchvat asi na půl hodinyt a prostě se nemůže přestat řechtat. 

Psík si tu užívá jízdu na kole a i po 3 kilácích se tváří šťastně, což se nedá říct o Nele.
Škoda, že jsem nestihla fotku, kdy měl na hlavě korunu a na uších gumičku a sponky, protože to byl fakt krasavec!
    Vikouš si z krabice vybral opičku! Spíš mu nic jinýho nezbylo, protože Nelouš mu psa seknul a tak byl rád, že ukořistil alespoň něco, co je jen jeho, co nebo spíš koho může tahat za ocas, kdo mu zpívá, řechtá se, počítá a říká protiklady. A hlavně, kdo se s nim nerve o hračky!

Chytrá mluvící opička, kdyby jste ji někdo hledali je taky z řady "Směj se a poznávej" 
   
    V krabici přišly kromě těhle mazlíků i další hračky, třeba panenka Anna z animáče Ledové Království. Nelouš s Vikoušem jsou ochotni se o ni rozdělit, tak se můžete těšit na soutěž.

A teď dobrou, protože ráno mě přece čeká to nikdy nekončící prádlo!


2 komentáře:

  1. To s tím nikdy nekoncicim prádlem znám taky :-D. Jinak ty hračky jsou pro děti od kolika let? Celkem se mi líbí.

    OdpovědětVymazat
  2. Na obalu je od 6 do 36 měsíců, rvačka je u nás hlavně o psa. :)

    OdpovědětVymazat