MILIONOVÁ MÁMA

2. července 2014

Poslouchám zubařku, myslím i na sebe!

    Nedávno jsem se objednala k zubařce s depresí, že mám určitě kaz! Kaz to nebyl! Byl to jen odhalenej krček. Zuby si jako všichni čistím pravidelně, několikrát za den. Používám klasickej kartáček a mezizubní kartáček. Taky, co jinýho mi zbývá - nit používat neumím! Od teď už používám i kartáček na zubní krčky. Sice stojím večer v koupelně na víc pomalu další půl hodinu. Ale co bych pro svoje zuby neudělala, snad mi to v osmdesátí vrátí, na řízku tvrdým jak bačkora.

Šůruje i Vikouš, i když občas je to docela boj. Někdy ho přesvědčí až dětská pasta.
     Protože mi zubařka řekla, ať myslím kromě dětí taky na sebe, tak jsem myslela. To její myšlení bylo asi ohledně krčků.  Já jsem si to vyložila po svém a vyrazila na nákupy. Vzala jsem to z gruntu, začala jsem u sprchování a deoušů. Nikdo přece nechce v létě smrdět a já rozhodně taky ne! 
 
    V Douglasu jsem objevila tyhle super sprcháče a deouš, co ochrání na 48h. Parádní sprcháč je ten s modoru barvou Refresh me! Ranní sprcha s nim a člověk jede jako namydlenej blesk. Voní krásně, údajně Vodní vůně a Květy modré laguny. V žádný laguně jsem nikdy nebyla, ale i tak je ta vůně boží. Na víc stojí necelých 70 KÁ i ta cena docela potěší. Další důvod, proč by měl člověk myslet na sebe, no né!?

 
 
  Tuhle rtěnku jsem měla vyhlídnutou už dlouho. Viděla jsem jí na kámošce a na léto jsem ji prostě nutně potřebovala, podle mne je úžasná a vydrží opravdu dlouho. Dobře se nanáší a pěkně vykreslí celou konturu. S normální rtěnkou mi to moc nejde, ale s touhle tekutou je to brnkačka. Dnes jsem v ní absolvovala procházku, zmrzlinu a dětský hřiště a když jsem přišla domů, na puse pořád byla. Mám barvu 05, asi půjdu ještě do další protože je z čeho vybírat.
 
   Taky jsem stihla HMko a vyhrábla tam za 200 Kč parádní bílý tílko jen tak na lítačku. No, ale když to tady tak čtu, tak si říkám, že dlouho k žádnýmu doktorovi nejdu. Beztak by mi zas něco poradil a já fakt nechci skončit na mizině. A bacha, slevy útočí snad všude. Držím se zásadního pravidla, že ve slevě kupuju jen to, co bych si koupila i za běžnou cenu. Jak to máte vy?

4 komentáře:

 1. Tak ty sprcháče vypadají naprosto LUXUSNĚ! Rtěnka jakbysmet (na patláníčkách na pusu jsem prostě závislá). No, a tílec na závěr, je prostě třešinka :) Nové boty jsou kde??
  Slevy?? Asi jim občas podlehnu a koupím to,....... co bych si jindy při "utrácivé" taky koupila. Takže podobně... :)
  Parádní den :)
  Kat....
  http://salek-snu.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :))) Boty nejsou, kdybych přitáhla nějaký další domů, tak už mě manžel asi picne! I když na pár kusů jsem měla zálusk... :)

   Vymazat
 2. Co je to za rtěnku? Nutně jí potřebuju asi!

  OdpovědětVymazat