MILIONOVÁ MÁMA

30. srpna 2014

Kolik aplikací potřebujete k tomu, aby jste se dostaly pod čepec a založily rodinu?!


    Když o tom tak přemýšlím, tak jsem vážně ráda, že už jsem pod čepcem. Hledat toho správnýho totiž nebyla vždycky úplná brnkačka. Kolikrát jsem si říkala, že už ho snad ani nenajdu! Když jsem prožívala svoje pubertální i postpubertální depky, babička mi říkala, že na každý pytlíček je přeci provázek. Tenkrát jsem jí sice nevěřila a dnes už vím, že měla pravdu. Pytlíkovou teorii, jak jsme to s holkama přejmenovaly, používáme do dnes a musím říct, že funguje u všech, u někoho bohužel či bohudík jen na kratší dobu.
     Kdyby mi babička radila dnes, beztak by na mne vybafla nějakou balící aplikaci, protože aplikace jsou v době chytrých telefonů snad na všechno. Jedna moje kámoška má celý systém aplikací, jak sbalit chlapa a pořídit si rodinu. Přijde mi, že dobrý chlapi jsou dnes celkem nedostatkový zboží, buď jsou rozebraný, nebo se prostě jen nechtějí vázat. Rozhodla jsem se jí celý systém šlohnout, printscreenout přímo z mobilu a mrsknout kam jinam, než sem na blog. Tady to celý máte:

MANUÁL, jak sbalit chlapa a udělat z něj otce rodiny.

Hledá se!
   Nejdřív je potřeba ho někde najít. Když už jste prolezly fakticky všechno a on stejně nikde není, parádní tip je právě aplikace BADOO. Nemusí být nutně jen k randění, ale mám důkaz, od dvou kamarádek, které HO tam našly. Jedna už s NÍM fičí na Vánoce do Londýna, takže fungovat to musí!

Našel se!
     Pokud už se našel, bydlí za mořem, chcete si udělat prodloužený víkend či prožít originální žádost o ruku, super je aplikace SKYSCANNER. Najde volnou letenku odkudkoliv kamkoliv, takže máte všechno hned po ruce!


Chce dítě!
    Začnete teda makat na dítěti. Rozhodně se hodí menstruační kalendář, ať víte, kdy na to vlítnout. Přijde mi o dost lepší, než ten klasický papírový a řekla bych, že se nedá tak snadno ztratit. Pípáním oznámí vhodný či nevhodný den. Některý nevhodný dny pozná člověk i sám, že jo?!
    Taky by se hodil stáhnout do mobilu všem partnerům, aby věděli, kdy pokládat otázky typu tenis dnes či zítra. Možná by se pak vyhnuli histerickýmu ječení a v našich domácnostech by bylo víc klidu.


Čeká se mnou dítě!
    Na malýho člověka už máte zaděláno, ale je potřeba HO naučit o někoho pečovat a i v tomhle si ví aplikace rady. Nabídne třeba mluvící kočky až po ovce a slepice. Dostala mě ale tahle aplikace dole, kterou miluje moje kolegyně - ráda a vesele pečuje o mobilní hovínko.
      


Máme dítě!
    Už se vám narodilo jeden či více minilidí a schánítě potřebnout výbavu. Nejvíc se mi líbí aplikace Chůvičky, kterou stačí p od tímto názvem stáhnout do mobilu a než aby jste kupovali drahý a někdy nefunkční chůvy, můžete využít tyhle aplikační. Chůvičky jsou podle mne skoro nejlepší aplikace, pokud nepočítám Runtastic.

Máte nějakou oblíbenou aplikaci, která se týká právě dětí nebo seznamování?

4 komentáře:

  1. Jéžiš... já jak mám ten "blbej" mobil, tak jsem netušila, oč všechno přicházím :-))))) To je legrace :-) Ale pravda je, že nebýt internetu a mobilu, tak toho svého taky nemám :-)) Holt pokrok nezastavíš :-))

    OdpovědětVymazat
  2. Zdravím, máte moc pěkné a čtivé články a chápu, že hovorová mluva tomu dodává větší šmrnc, ale mám výhradu ke tvarům "aby jsme/jste". Správně je to abychom a abyste!

    OdpovědětVymazat