MILIONOVÁ MÁMA

6. srpna 2014

Letošní dovolená se fakticky vyvedla! Držíme se hesla, co Tě nezabije, to Tě posílí!


    Léto a dovolenou beru jako čas, odpočinku a načerpání energie na další část roku. Naše dovolená už je dávno za půlkou a blížíme se k jasnýmu konci. Už teď vím, že až budu muset zabalit naše saky i paky, rozhodně se mi nebude chtít, protože se máme prostě parádně! Jenže nedá se svítit, jedeme dál!
   Sice jsem byla rozhodnutá, že k internetu se nepřiblížím blíž jak na kilometr, ale na konec mi to nedalo. Jako krizovej deník to tu poslouží parádně a když si za pár let nebudu moct vzpomenout, jako když bych to tu našla. Pokud vás to zajímá, tak sledujete, jak si tu užíváme:
 • První dva dny nám propršelo a probouřkovalo! Počasí by asi nikoho až tak nepřekvapilo, kdyby nezničilo generátor a ten byl dva dny nebyl mimo provoz, asi na 40 km celého pobřeží. 
 • Ani to by asi až tak nikoho nepřekvapilo! Ale rozbitý generátor způsobil návrat do pravěku. Nešla totiž elektrika, v noci byla tma jako v pytli a v hotelu se svítilo svíčkama. Svíčky jsou docela v pohodě, ale když nejde elektrika nejde co? Nic! 
 • Představte si super vytočenýho manžela, kterýho v rámci své lenosti  přesvědčíte na hotel s all inclusive a on pak tahá celou koupací výbavu (pro bezdětné nafukovačky, svačiny, mazadla, tašky, hračky a další krámy), včetně minilidí (Nela 17 kg, Vikouš 10 kg) do patýho patra. A all inclusive bez elektirky, taky není úplně all.
 • Bez elektricky nejde ani bankomat a nedá se platit kartou. Nestihli jsme vyměnit ani vybrat a počítali, že to zvládneme na místě. No nezvládli.
 • Jako bonus jsem chytla střevní chřipku, která mě donutila den a půl objímat záchodovou mísu. 
 • Vikouš si sice na nohu nenabod ježka, ale rozsehl si čelo o šutr. Na konec stačila mašlička a čelo to zvládlo bez šití.
   Možná se to na první pohled nemusí jevit úplně ideálně, ale musím říct, že platí, že všechno zlý je pro něco dobrý a my všichni jsme si dovolenou prostě užili. Bez některých věcí se člověk prostě obejde a všecko se vždycky nějak vyřeší! A rozhodně platí, že co, Tě nezabije, to Tě posílí! Tak sílíme...4 komentáře:

 1. :) Tak to je "hard core" zážitek... :)
  A máš pravdu..., co Tě nezabije.... Budete vzpomínat a smát se...
  Užívejte zbytek dovči v klidu, pohodě a s úsměvem...
  Krásný den...Kat....

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to přeju zbytek dovči v klidu a v pohodě. :) A kde vlastně jste?

  OdpovědětVymazat
 3. Ha, ha... takové turisty bych si bývala jako delegátka přála. Kteří si užívají i výpadek proudu a neremcají, když nemají z okna ten správný výhled :-)))) Však jak včera říkala matka, nač koukat z okna na moře (a za příplatek), když na něj budu koukat celý den a ještě zadara :-))

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to hlavně přeji, ať už vám zbytek dovolené proběhne v pohodě :)

  OdpovědětVymazat