MILIONOVÁ MÁMA

10. srpna 2014

Strie, druhým jménem pěkný mrchy!

    Osobně si myslím, že strie jsou pěkný mrchy! Objeví se v okamžiku, kdy je člověk nejmíň čeká, nebo je nejmíň potřebuje! Taková úžasná podpásovka, pokud se vám zvětší nějaká část těla. Bohužel většinou to není ta, co zrovna potřebujete! Jinak by asi ubylo dost kšeftů plastickým chirurgům a lidí, co si k vánocům přejou lepší zadek.
   Třeba já jsem juchala celý těhotenství, že kráter na kůži nemám ani jeden. Ale docela mi sklaplo v posledním měsíci s Neloušem, kdy mi jich vyskákalo hned několik. S Vikoušem sice žádná další nepřibyla, ale ty původní už zůstaly.


     Žádnou velkou schýzu z toho nemám! Ale jako každý léto přemýšlím o zdraví, stravě, pohybu a tak nějak celkově vyladění se do pohody, mám prostě víc času i chuti o sobe pečovat.  Při nákupu krmící výbavy pro našeho minimuže, jsem objevila olej, který má údajně na strie bombastický výsledky. Dala mi na něj tip kamarádka, která je krátce po porodu a byla z něho nadšená. Na víc je do konce srpna za pusu, tak jsem nemohla nekoupit.


   Za sebe můžu zatím říct, že mě baví ta aplikace. Lahvička mi připomíná Nubian, kterým se grilovala u vody moje mamka, když jsem byla malá. Do konce to z ní i stejně kape, takže vám nevylítne do dlaně všechen obsah. Začala jsem mazat na dovče a už teď jsem zvědavá na výsledky. Pokud se mi podaří někomu šlohnout lepší objektiv, pořídím i foto dokumentaci. Na tom mém totiž není vidět celkem nic.


Díky těmhle dvěma mám parádní strie.
Občas mi sice pijou krev, ale i tak jsou to nejlepší upíři na světě!
A na víc se můžu vesele mazat, jak z venku, tak občas zevnitř.
Pač jinak bych to nejspíš ve zdraví nezvládla...

1 komentář:

  1. Já stryje neřeším,ale Vy jste mladá,tak zkoušejte,krášlete se.Já jsem ráda,když je den a nic mě nebolí,což je málo kdy.Ale jinak se taky ráda krášlím,zrovna jdu zítra ke kadeřnicí,va středu na manikúru a pedikúru.Jedeme na 2 menší pobyty,tak ať jsem krásná.Zdeňka Kajzarová

    OdpovědětVymazat