MILIONOVÁ MÁMA

21. září 2014

Kdo šetří, má za tři! ...chci do Říma!

    
      Do Říma chci už několik let, akorát do toho vždycky něco, nebo někdo vleze! Nejdřív do toho vlez Nelouš, pak Vikouš! Taky do toho pravidelně hopsá něčí práce, nemoc naše či malých lidí, nebo prostě jen není v dosahu hlídání. Do hlavního města Itálie chceme bez dětí, pěkně v klidu probrouzdat všechny památky. Taky si zajít na nějakou tu kávičku a prostě si to tam jen tak vychutnat. Jsem zvědavá, jestli nám bude stačit prodloužený víkend!?
     Myslela jsem, že manžela zpracuju už teď na podzim, zabalíme saky i  paky a pojedeme. Ale bohužel mi manža zatrhl tipec! Mám si na to pěkně našetřit a pak pojedeme! Tak to beru do slova a šetřím jako divá. Pořídila jsem si na to porcelánový prase. Postupně ho vykrmuju kováčema, který mi pavidelně pustí peněženka! Dobrá zpráva je, že praseti peníze asi dost chutnají, protože je týden od týdne těžší a těžší.

    Manžel má z tohohle způsobu šetření dost záchvat. Říká, že nechápe, co je to za šetření, když akorát přehazuju drobný z peněženky do prasátka. Podle mne to ale šetření je! Kdybych je tam totiž nedala, tak by je na mne beztak vydyndal, na něco, někdo z našich minilidí a bylo by! Díky tomu se v poslední době dost těším na nákup a třesu se, jestli mi vrátí nějakou dvacku nebo padesátky, abych mohla nakrmit svýho římskýho čuníka!
     

4 komentáře:

 1. Ahoj, u nás se přesně ta tenhle výlet taky šetří tímhle způsobem a už bychom i mohli jet, ale nakonec se chystáme na jaře, nemůžu se dočkat... navíc, pokud tam házíš 50ky, tak to fakt překvapivě rychle bude stačit :-) hezký výlet a hezký den, B.

  mamapocket.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se tam třeba potkáme. :) Plánujeme odfičet někdy v březnu...

   Vymazat
  2. Ja idem teraz :-) Kto nemá deti moze letiet hned v rijnu :-)))) Takze ti dam aspoň tipy :-) Blondina

   Vymazat
  3. Super, paráda Všechny tipy prosím sem... :)

   Vymazat