MILIONOVÁ MÁMA

3. září 2014

Neloušova nová vášeň... TURISTICKÝ DENÍK!

Tužka je na první psaní, Nelouš ji dostal jako dárek. O deníku se dočtete.
Batoh máme z www.outdoorkids.cz a láhev z www.babybaby.cz.
    Prázdniny už sice skončily, ale výletovat se dá pořád. Před časem jsme navštívili jeskyni ve Sloupu. Vikouš absolvoval prohlídku v batohu (nosičce) na zádech. Vydržel být batoh asi 20 minut, pak vyprudil zbytek návštěvníků. Snažil se přeřvat našeho průvodce a to se mu ve většině případů povedlo.

V tomhle prostoru se jeho řvání úžasně rozlíhalo, takže nás zbytek skupiny i dost miloval!
    Nelouš si tam zas po vzoru sestřenic koupila Turistický deník. Kdyby jste ho třeba ještě doma neměli a neznali, tak koupíte na většině turistických míst, tam kde se kupují vstupenky. Kromě toho, že tam napíšete místo výletu, datum a osobu, která společně s majitelem deníku místo navštívila, se do něj lepí Turistické vizitky (samolepky s obrázkem místa).      Přijde mi to nejen super jako vzpomínka a přehled toho, kdy a kde rodina byla, ale docela se tím dá i ušetřit a hlavně to naší miniženu dost baví. Od doby, co si Nela deník pořídila, už si z výletů nevozí kraviny, ale šíleně nutně potřebuje samolepky - vizitky, který stojí 12 Kč za kus. A přeci, kdo šetří má za tři! Tak třeba jednou ten barák mít budem...

... snad něco trochu většího!3 komentáře:

  1. Vydržel být batoh asi 20 minut...to mě pobavilo :D náš Kája tu krosnu taky nesnášel, kamarádce v tom malá vydží sedět dodnes a třeba i čtyřhodinovou tůru, nechápu! Hezkej den přeju :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Taky super den přeju. Dnes jedeme na výlet, ale bez batohu, Vikouš ho prostě nesnáší. Půjde by nohy nebo by kůň (za krkem) či náruč. :)))

    OdpovědětVymazat
  3. My vychazime z domu idylicky. Malej usmevavej v kocaru a velkej na kole, za dve hodiny se vracime a uz je to vsechno, jen ne idylicky :D vetsinou malej rvouci v kocaru a velkej za krkem a kolo na kocaru a ja hotovo :D

    OdpovědětVymazat