MILIONOVÁ MÁMA

28. září 2014

Ráj na zemi!

... když je máma sama doma!
 
    Po delší době jsem byla o víkendu bez dětí. Dobrovolně se přiznávám, že ten dočasný klid a ticho byl jako ráj na zemi. Už jsem to potřebovala jako sůl a musím uznat, že jednou za čas je to fakticky super. Ze začátku to vypadalo, že jediný můj společník bude jen kýbl a hadr. Jako asi každá opuštěná matka jsem se totiž pokusila uvést byt do stavu k obývání! I když mi bylo jasný, že jak se vrátí ty dva malí lidi, vydrží to tak minutu a systém věcí rozmístěných po bytě bude zase jako předtím, ale alespoň máme čisto!
    Taky jsem si zregenerovala zotročené mateřské tělo a to co zbylo z duše! O rozumu pomlčím, už nejspíš žádný nemám.... Hlavně jsem stihla všechny resty do práce a taky si vyrazila z kopýtka s holkama. Víkend jsem v neděli završila na FESTIVALU ZDRAVÍ A POHODY, který mě tak příjemně překvapil, že příští rok jdu zas! Kromě toho, že jsem tam ochutnala spoustu zdravých dobrot a docela dost z nich i přitáhla domů, tak jsem si tam zadarmo zacvičila jógu a jen tak strávila super den na Přehradě s kámoškou.

Zdravě se vařilo v Santonu, ale my se nakrmily v Rébiu. Kuchyň měli v obr stanu  a bylo z čeho vybírat.
Stihla jsem Guláš z hlívy i palačinku a oblizovala se až za ušima. Umět to z toho uvařit, vařím tenhle guláš furt.
    Během ochutnávání jsem vyzpovídala prodejce a majitelky jednotlivých firem a dost mě potěšilo, že jsou to většinou mámy od dětí, které začaly podnikat! Nejvíc se mi líbil argument, že nechtěli dětem dávat hnusy a ani oni nechtěly jíst hnusy, tak začaly pěstovat, vařit i prodávat a prosperující firma byla na světě!

Mezi vystavovateli byla třeba Horňácká farma www.hornackafarma.cz
Přitáhla jsem domů RAW pomazánky od Petry Krejčové, www.petrakrecova.cz
Jedna padla za vlast a další dvě nechávám na test minilidem.       Toto je jen část toho, co mě osobně zaujalo nejvíc. Ale k mání byla i káva, pečivo, bylinky, ovoce, zelenina, domácí limonáda a spousta dalšího. Prostě hlady, žízní a nudou by jsme tam neumřely!
 
Co vy? Láká vás podnikání?


 

1 komentář:

  1. Ty pomazanky od Petry Krejcove me lakaji, snad se brzo dostanou k nam do malomest a vesnic :D

    OdpovědětVymazat