MILIONOVÁ MÁMA

24. září 2014

Změna je život!


    Řídím se tím, že každý je svého štěstí strůjce! Určitě záleží dost i na tom, kolik má člověk odhodlání, energie si za tím jít, jaké má možnosti a taky kam se zrovna nachomejtne! Minulý týden jsem se rozhodla pro změnu! Večer jsem totiž byla totálně vyfluslá, schopná se do postele pomalu doplazit šnečí rychlostí a bolela mě celá Jana. Když už jsem tam dolezla, vytuhla jsem během minuty. Ráno jsem se vzbudila jako přejetá a nemohla se nakopnout. Došlo mi, že ve věku několik chlupů po třicítce bych se takhle cítit fakt neměla! Bylo jasný, že prostě musím něco změnit! Začala jsem u toho, co do sebe nacpu a naleju.
    Celou HURÁ akci jsem nastartovala dnem očisty a byl to dost OČISTEC! Pila jsem jen vodu a čistící čaj od Megafytu. Taky už si hlídám kolik vypiju vody! Někdy totiž nevím, kam dřív skočit a na pitný režim jsem flink!
 
 
    Snížila jsem počet kafí a ke všem jídlům přidala obr porci ovoce nebo zeleniny. Je mi totiž jasný, že ve všem tom vařeným, dušeným i pečeným, vitamínů zrovna moc nezůstane! S ovocem a zeleninou to dělám tak, že si jich dám alespoň stejný množství, jako je porce, kterou mám na talíři. Téměř na všecko taky sypu semínka (sezam, dýně, slunečnice) a liju rostlinný oleje.
 

          Nic převratnýho to sice není, ale držím se toho všechno a jsem nastřelená jak veverka!
Tak BYE - BYE únavo! :)


2 komentáře:

  1. Já bych byla ochotna podstoupit všechno, jen ne snížit ten počet kafí :-) V práci jsem snad nevypila za 5 let tolik kafí, co teď za 2 roky na mateřské :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Jani, zkus jecmen a chlorellu, me to pomaha prezit materskou (rovna se desetkrat v noci vzhuru) :-)

    OdpovědětVymazat