MILIONOVÁ MÁMA

22. října 2014

Normální rodiny mají psa! My budeme mít nejspíš UFOna!


    Naši malí lidi údajně nutně potřebujou nějaký domácí zvíře. Jak slyším slovo domácí zvíře, mám husí kůži a jdu do mdlob. Né, že bych neměla ráda zvířata, to mám a moc, ale představa, že budu mít na krku péči o dalšího tvora je pro mne šílená. Už  totiž fakt nevím, kdybych ho venčila! Minlidi by byly beztak v euforii 14 dní a pak bych  s ním lítala sama! Takže závěr je, že zatím zamítám! Jsem schůdná pro rybičky, spíš rybičku, slovy jednu a to jedině za podmínky, že akvárko čistí manžel.
   Vypadá to, že mě zachrání moje máma. Dala se totiž na zdravou stravu! Lehce jsem ji naočkovala, a tak každé ráno mixuje smoothie. Pořídila si na to novej mixer, kterej podle Nelouše vypadá jak ufon, má totiž svítící "voči".  Když ho zapojíte do zásuvky, svítí mu takový ty ovládací tlačítka.

Největší oblibě se těší smoothie s jahodama, banánem a avokádem. 
    Protože ten náš doma už pomalu dosluhuje, pořídíme se ho asi taky. Možná ani nebudeme  muset škrtit domácí rozpočet, protože máma začala sbírat body u věrnostního klubu Albertu a jak jí znám, tak to do Vánoc má nasbíraný všechno, od značky Guzzini, a to nejspíš i s toustovačem! Pravidelně nás totiž zásobuje všema možnýma figurkama, kartičkama, šmoulíčkama a zvířátkama. Někdy si říkám, že to má jak závislost. Ale lepší, než aby hrála automaty, ne!? A tak teď tátovi každé ráno přistane na stůl mixovaná vitamínová bomba. Mixovaná husa, by byla podle něj mnohem lepší, ale protože chce ze zdravotních důvodů lehce zhubnout, bere to jako výzvu a začíná jíst zdravě. Ovocné smoothie si oblíbil i Vikouš s Neloušem, a tak se můžete brzy těšit na výběr našich nejoblíbenějších receptů.

4 komentáře:

  1. Přimlouvám se za psa. Není to tak hrozný, tedy venčení, atd. a ty benefity jsou prostě k nezaplacení :-)

    OdpovědětVymazat