MILIONOVÁ MÁMA

1. října 2014

Soutěž o kartáčky MAM, dudlíky a taky kousátka! To vše jen pro vaše holátka!


    Po delší době mám pro vás opět jednu soutěž. Výhry si dnes užiíjí minilidi, ale i na vás, železné matky, za nedlouho dojde a bude to BOMBA! 

Soutěžíme o kartáčky, kousátka a dudlíky v celkové hodnotě 300 Kč pro tři z vás! 

Každý výherce bude mít v balíčku jeden Fistr Brush - kartáček na učení, Mini cooler - kousátko s klipem a dudlík MAM, plus ještě malé překvapení.

Jak se zapojit do soutěže:
 • Pravidelně mě sledujte (Facebook, pravidelný čtenář, Instagram, články na email...),
 • Dejte LIKE stránce Maminky,
 • Napište mi dolů do komentářů VÁŠ EMAIL a hlavně tip, jakým způsobem a jestli vůbec zpestřujete minilidem zubní hygienu? Máte nějaký fígl?

... u nás frčí: Řízy, řízy, ať mám zoubky bílé jako břízy!

Zubní kartáček MAM First Brush na učení.

Soutěžíme od teď až do 7.10. 12h.
Držím plalec!


8 komentářů:

 1. Ahoj,
  Tvůj blog sleduji už delší dobu, a to jak přes blogger, tak i na facebooku. Teď jsem dokonce zjistila, že máš Instagram, tak šup sem s ním :-D.
  Já zatím žádné fígly na zubní hygienu nemám. Ester má osm měsíců a zoubky jí čistím jen takovým silikonovým kartáčkem na prst. A jí to děsně baví, směje se u toho a kouše mě :-D
  Můj mail je: muckova.krystyna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Barvu kartáčku a tak si vybírají sami, aby se jim líbil, zvlášt naše předškolačka, by ošklivý kartáček do pusy nevzala... Dost často mají různé preventivní akce kde čistí obrovským cupaproxem zuby maňáskovi. A tají se jim, že se zkaženými zoubky se jde na zubní, protože to tam milují, takže chodí za odměnu :D
  roupuska.starostliva@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Když jde malý bobr spát, bobr spát, bobr spát, tak si zoubky čistí rád, čistí rád, čistí rád :-) takhle to probíhá u nás už asi od půl roku :-) pro matky by mohla být taky soutěž o kartáčky, jsem tak trochu úchly přes ústní hygienu :D

  aneta.matonova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Splneno. U nas zatim neni s cistenim zubu zadny problem, takze zadne figle nejsou treba. Tak doufam, ze to tak zustane:) homestyle57@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Vše splňuji :)
  U nás taky frčí Řízy, řízy, to praktikujeme u mladší. No a čtyřletý syn dostal elektrický kartáček (střídá ho s obyčejným) a přesýpací hodiny, které měří čas 3 minuty, bezva věc :)
  Lenka

  OdpovědětVymazat
 6. Janicka.Dvorakova81@gmail.com (sleduji na facebooku a instagramu)

  Přesýpací hodiny s hrochem - ty jsou úplně nejvíc - milujeme když se hrošík přesýpá a zuby se čistí jedna báseň :)

  OdpovědětVymazat
 7. Všem děkuji za účast v soutěži! Nelouš včera výherce vylosoval a na mně je, abych to dnes sepsala. :) Zuby si budou šůrovat novým kartáčkem:
  muckova.krystyna@gmail.com, roupuska.starostliva@gmail.com, Janicka.Dvorakova81@gmail.com.
  Hezký víkend, Jana.

  OdpovědětVymazat