MILIONOVÁ MÁMA

30. října 2014

Tip na hračky pro děti, nejen na cestu!    O víkendu z nás budou krkavčí rodiče! Nacpali jsme Nelouše s Vikoušem babičce a dědovi a jedeme si válet šunky. Proto byli naši malí lidi nucení prohrabat se pokojíčkem a sbalit si nejnutnější hračky, bez kterých se o víkendu neobejdou. Povoleny měli maximálně tři a to ještě tak, aby se jim vešly do batohu. Vikouš si pro jistotu nacpal do batohu 5 psů, který dostal, nebo podědil po Neloušovi. Pak si to ale rozmyslel a přihodil i několik dalších kusů.


Bez čeho se neobejde Vikouš:

Zatloukací želva Fisher Price, Aquapad malovací podložka s tužkou, dřevěný vláček na magnetky Janod
Zatloukací želva Fisher Price
    Pokud chcete mít chvilku klid, pořiďte dítěti tuhle želvu. Princip je v tom, že dítě kladívkem zatlouká barevné tvary a když jsou všechny dole, želva vystrčí hlavu.  Pak je třeba hlavu opět zastrčit a jede se znovu od začátku. Musím uznat, že tahle hračka zabaví Vikouše celkem na dlouho. Protože se mu nejvíc líbí zastrkování a vystrkování hlavy, na kladívko nemá čas a aby vše urychlil, tvary zastrkuje rovnou rukou... a já stíhám alespoň kafe!

Aguapad malovací podložka s kouzelnou tužkou 
     Podložka na kterou se maluje tužkou naplněnou vodou. Bereme jí hlavně do auta. Podložka do 5 minut uschne, obrázek zmizí a může se malovat dál. Na podložce je napsáno 3+, ale Vikouš na ní kreslí už teď.

Dřevěný vláček na magnetky Janod
    Na tomhle vlaku je super hlavně to, že se dá zapojit pomocí magnetů a sestavovat z vagónů celý vlak znovu a znovu. Vikouše vlaky dost berou, takže ho bude další sada, na delší vlak čekat pod stromečkem.

Bez čeho se neobejde Nelouš:

Panenka Moxie Zapf Creation, zvířátka Schleich
    Nelouš, je holka a jak tvrdí, tak klučičí věci nesnáší a asi proto si nevybrala do batohu žádný auto. V poslední době na ní nemůžu nacpat žádný kalhoty a chodí jen v sukni. Jsem zvědavá, jestli jí to vydrží i v zimě. Ale jak jí znám, narve na sebe oteplovačky a přes to bude mít sukni. Takže pohoda...

Panenka Moxie Girlz Magické vlasy
   Tahle panenka je Neloušova kámoška na doma do nepohody. Pokud totiž Vikoušovi dojde trpělivost a už nechce, aby mu Nela nasazovala čelenky a probírali spolu panenky, přijde řada právě na ni. Panu může česat a zdobit, na víc jí razítkovat vlasy pomocí vody.  Má k ní i super třpytky, se kterýma zdobí doma nás všechny, takže ani nemusím na melír. A co je podle mne nejlepší je to, že když vezme Nela panenku ven, vlivem tepla má místo modrých vlasů, vlasy fialové. Škoda, že to nejde i u mně...doma bych byla třeba blondýna a venku bruneta. :)

Zvířátka Schleich
    Máme z nich doma pomalu celou zoo a část farmy. Nelouše drží snad od roku a půl. V hračkárnách jsou za brutální ceny, ale na Aukru se dají sehnat dost výhodně.


    Aby nám i cesta k babičkám utíkala, posloucháme pohádky a písničky. A pokud už ani to nestačí, hrajeme na barvy. Každý má jednu barvu a počítáme, kolik aut v té barvě projede. Musím uznat, že pokud není zbytí, tohle zabare vždycky!

Žádné komentáře:

Okomentovat