MILIONOVÁ MÁMA

6. listopadu 2014

Kam vyrazit na víkend s manželem!


    Minulý víkend jsme nacpali děti k babičce a dědovi a nechali je tam na pospas osudu. Jako správní krkavčí rodiče jsme si jeli odfrknout a utužit vztahy do Wellness hotelu Zámek Valeč na Vysočinu. Žádnou velkou romantiku jsem nečekala. Taky kdo by ji čekal, že jo?! ...po dvou porodech, několika pobytech na infekčním, a kdo ví, co ještě! 
   Mám totiž obrovský štěstí a vždycky když vytáhnu paty někam za hranice, něco úžasnýho si přivezu. Nejlepší extempore jsem předvedla asi 14 dnů před svatbou,
kdy jsem si přivezla z Markoka nějakou infekční mrchu a skončila v nemocnici na kapačkách. Pustili mě dva dny před svatbou, ještě lehce nazelenalou a asi o 5 kg lehčí. Takže, kdo redukujete do šatů, hurá do Maroka! Sice se budete vdávat ještě zelený, s kruhama pod očima přes půl nevěsty, ale do šatů se vejdete v pohodě, prostě budete vychrtlý jak kobry!


    To, že vám váha vydrží nezaručím, protože já těch svých 5 kilo měla zpět asi do dvou měsíců. Ale i tak jsem si svatbu užila a díky lidem, kteří tam byli ji hodnotím jako úžasnou oslavu a party v jednom!
   Abych se vrátila ke společnému víkendu... bylo to prostě super! V hotelu mají úžasný moderní wellness s bazeném a saunou, takže jsme si fakt odpočinuli. Saun je tam hned několik tipů, ale my využili jen klasickou finskou. V odpočívárně se kocháte pohledem na krb a pokud vás dožene hlad či žízeň, můžete si samy udělat čaj, nalít si vodu, nebo zblajznout třeba jablko. V klidu jsme si dali večeři, mohli jsme mluvit bez přerušení a ani jeden z nás neměl jídlo na triku či kalhotech.  Pokud jednou za čas strávíme nějakou chvíli jen spolu, ohromě nás to posílí a zvládáme ty každodenní blbosti o dost líp! A jaká parádní je pak i vítačka s Neloušem a Vikoušem!

V 7 ráno před snídaní! Plavání venku bylo parádní, bazén měl 28 stupňů.
Čekala jsem angínu, ale zvládla jsem to jen s rýmou.

  
... i když mi tahle radost vydrží do jejich první rvačky! 
Pak bych zas nejraději někam odjela.
 :)
1 komentář:

  1. Díky za tip! My byli v Rančířově u Jihlavy, předělaná fara, rodinné prostředí, taková střední třída ohledně wellness (jsou i horší), ale na poklidnou dovolenou také moc pěkné místo.

    OdpovědětVymazat