MILIONOVÁ MÁMA

28. listopadu 2014

Někdy je lepší si předem sednout! ...ať doma, nebo na sjezdovce!


     Musím uznat, že když jsem četla vánoční přání našich malých lidí, musela jsem si k tomu sednout. Jinak by mě možná šlehlo! Kdyby mohli, popíšou klidně metrovou roli papíru a ještě by jim to bylo málo. Psal by spíš Nelouš, Vikouš by tak přicmrndával, namaloval maximálně čáry a ještě seznam trochu rozškubnul. Ale, jak to tak vypadá, letos nám pod stromkem údajně nemůže chybět LEGO, panenka Ariel, vláčky, česací hlava (konečně se nebude česat ta moje!), chodící kočka, nějakej ten pes, kreslící potřeby, Pipy dlouhá punčocha, brusle a údajně i lyže.
    Naši pidilidi už ví, že Ježich jim fakt nedonese všechno, co mají na kilometrovým seznamu. Kdyby to Nela pořádně uměla, určitě by na svoje ježíškovský lejstra nezapomněla dopsat jednodenní či víkendovou lyžovačku  na Dolní Moravě, bydlet by stopro chtěla ve wellness hotelu Vista. Už jsme tam byli několikrát a vždycky odjíždí s brekem, nechce vůbec domů!
     Z posledního pobytu v hotelu jsem měla v plánu překvápko! Chtěla jsem udělat svoje první video a článek tak lehce obohatit. Poctivě jsem točila všechny snídaně, obědy i večeře. To, jak se tam máme a jak si užíváme. Do konce i to, jak si dětí hrají během jídla s animátorkou, která je přítomná vždycky a my v klídku jíme, nebo pijeme víno, aniž by jsme museli řešit nudu Vikouše s Neloušem. Natočila jsem hernu a pravidelný program (jako cvičení a tvoření), bylo tam pár mžiků z wellnessu a to, jak jsem si dopřála kosmetiku. Do konce zdrhání manžela, který nechtěl být v záběru! Bohužel jsem o všechna videa a fotky přišla, takže jsem si musela většinu fotek půjčit. Ale máme to relativně kousek, tak se tam třebas i na ten jeden den ploužení se po svahu dostaneme a nějaké to video ještě bude.


    Od 17.11. plně zasněžují, na víc mají letos připravené dvě nové sjezdovky a Snow Fun park, kde se vyřádí malí i velký lidi. Když pojedem, je mi předem jasný, že Nela se tam bude po svahu ploužit a já spíš tak plazit, sedět a HLAVNĚ ležet. Začala jsem lyžovat až s dětma, takže padám na zem jak nahnilá hruška. Jestli si tam chcete poležet taky, vyplatí se pohlídat si pobytový balíček za zvýhodněnou cenu, chce to jen sledovat, tady. Letos se dá na víc koupit i all inclusive v rámci balíčku. Hlavně TO mi připadá super, protože naše děti jsou dost nenežranci a tak jim kus žvance, kdykoliv během dne, přijde vhod.
     Lyžovačku si rozhodně přidám do seznamu přání, jestli bude, to nevím! Výhoda je, že i kdyby nám to Ježich nesplnil, máme ségry na horách, tak se případně nenápadně nasáčkujeme k nim. Jinak si letos moc přeju nový lední brusle, protože ty, co mám jsou už dost děsný. Taky pěkný spodní prádlo, hodily by se mi i boty na spin a knížku. Ale ze všeho nejvíc, si přeju, abychom byli všichni zdraví a měli se pořád rádi!  :)A na závěr jedna rodinná z poslední návštěvy hotelu Vista s místním maskotem!  Co si přejete vy? 

Žádné komentáře:

Okomentovat