MILIONOVÁ MÁMA

26. prosince 2014

Svůj první dárek jsem si nadělila už před Vánoci!


    Letos jsem na Ježicha nečekala! Pro případ, že by se na mne vybodl, jsem si nadělila několik věcí PŘEDEM a SAMA! Jeden jsem stihla přímo s mámou na telefonu a jeho výběr nebyla úplná brnkačka! Celkem by mě zajímalo, jak často si telefonujete s mámou vy, protože já i několikrát za den. Naposledy mě její telefonát překvapil v kabince, v prodejně s podprdama. Představte si situaci, kdy stojíte v kabince nahatý od pasu nahoru, za závěsem prodavačka a na drátě matka. Nechat hovor až na potom jsem nemohla, protože jsem nevěděla, jestli nepotřebuje něco urgentního, jakože je třeba právě v obchodě, vybírá někomu dárek a neví velikost. Kdybych jí to nevzala, tak by mi pak dala nejspíš "kartáč", že byla v obchodě a teď tam musí znova. Všichni, kdo kupujete dárky na poslední chvilku, tak víte, že jít si vystát obrovský fronty znova, je pěkná pruda.

   Máma nic urgentního nechtěla! Ze sluchátka se ozvalo, jak se mám, co dělám. Za závěsem zas prodavačka, zda sedí nebo nesedí. No, nevěděla jsem, komu odpovídat dřív! Když máma zjistila, kde jsem, byla lehce v šoku. Zkoušela jsem si totiž podprdy od Triola a ona netušila, že tahle firma ještě existuje. Okamžitě mi dala přednášku, jak si tuhle značku pamatuje ze svého mládí. V tu dobu se mi to moc poslouchat nechtělo, ale neměla jsem vyhnutí, máma se nedala zastavit!
     Za neznalost jí omlouvá její konfekční velikost a prsa B-čka, který nacpe úplně všude. Tím pádem se o existenci výrobců spodního prádla až tak nezajímá. Abych vám řekla pravdu, kdysi jsem B-čka taky měla a to zhruba před 16 lety a tak 10 kily.  Jednou jsem ale pronesla u vánočního stromečku větu, kterou se do teď baví celá rodina, a která mi byla tak trochu osudnou! Nutně jsem potřebovala větší prsa a tak mě nenapadlo nic lepšího, než si je přát a přála jsem si klidně i PĚTKY! Ježich mi to sice nesplnil hned, ale za několik let jsem se dočkala. Kdo z vás patří mezi prsatice, tak ví, že sehnat podprdu, která nevypadá jako stan po babičce, není  úplná pohoda. Mám oblíbené dvě značky, u kterých se dají vybrat super sedící a krásný kusy, včetně spoďárů parádních střihů i velikostí. Jednou z nich je právě Charme u Trioly, najdou se tam sedící  a hezký střihy na velký prsa, příjemný matroše včetně bavlny i šírší ramínka, díky kterým drží všechno tam, kde má. Právě tohle byly hlavní důvody, proč jsem si předčasný vánoční dárek vybírala právě tam.


    V obchodě toho na mne měli tolik, že jsem nevěděla, kterou vybrat. Na konec jsem se rozhodla pro komplet z vánoční kolekce. Ještě tam mám několik favoritek, takže moje další cesta bude asi pro tuhle:


             Škoda jen, že tyhle pěkný kusy nejsou pod oblečením vůbec vidět. Někdy mi připadá, že mám to hezčí pod tričkem, než na tričku... Co vy, našly jste pod stromem spodní prádlo? Já nadělila několikatery trenky... :)
   
P.S.: Blogovací dovolená končí! Delší dobu už to prostě nevydržím.
Několikrát jsem sem chtěla příspěvek dát, ale zastavila mě moje i Vikoušova chřipka a taky Neloušovo píchaný ucho. Ale klasicky, se držím hesla, že co tě nezabije, to tě posílí a tak věřím, že nemoci máme na dlouho za sebou!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat