MILIONOVÁ MÁMA

8. prosince 2014

Venku přituhuje, doma se ochlazuje! Nepotřebujeme topení, máme přece televizi..    Ještě před tím, než jsme měli Nelouše a Vikouše, trávil manžel celkem dost času v zahraničí. Jezdil na služební cesty a jednou za čas něco dovezl. Díky tomu mám několik párů originálních náušnic, různý voňaky a taky třeba psa... Když mu byla jednou v Litvě dlouhá chvíle rozhodl se, že nám do našeho nového bytu, který ještě ani nestál a přesně jsme nevěděli velikost jednotlivých místností, vybere novou televizi! A tak mi přistála před barákem bedna jako kráva a v ní snad ještě větší TELEVIZE s úhlopříčkou přes 160 cm...Náš malý dárek ze služebky už má přes 30 kg, proto teď bydlí u babičky na zahradě.
    Kvůli manželově slabé chvilce máme bednu přes půl obýváku a když čučíme třeba na tenis, jsme nucení otáčet hlavou sem a tam, abychom ten míček vůbec viděli. Podle mne to dost těší i sousedy, stačí jim vystrčit nos na balkón a můžou vesele všechny pořady sledovat s náma!
   Kromě toho, že je naše placatka zbytečně velká, umí úžasně topit. Je to totiž jedna z prvních placatých televizí a tak je z ní vedro jako blázen. V létě je to na zdechnutí, ale v zimě manželův výběr dost oceňujem!
   A tak když se venku setmí, malí lidi už si nechtějí hrát, číst si, nebo mi pomáhat v kuchyni (chápejte rozsypat, co můžou), tak čučíme na pohádky. V poslední době u nás jede Disneyovka Zvonilka. Získali jsme jí v rámci věrnostního programu, za nasbírané body, u Alberta. Pohádek se dá získat celá řada, takže jdeme do Vánoc stopro vybírat znova! Všechny co máme doma, už jsou dost  okoukaný!2 komentáře:

  1. Tak to je pecka, někdo si vytápí byt troubou, když peče, někdo tím že čučí na telku :D

    OdpovědětVymazat