MILIONOVÁ MÁMA

19. ledna 2015

Aqualand Moravia, aneb milovníci tobogánů z nás zatím nebudou!


    Naši malí lidi neměli dlouho rýmu! Asi proto jsme se rozhodli, že je o víkendu vyvenčíme do aquaparku. V Moravii jsme ještě nebyli, tak nám to přišlo jako super nápad. Mně teda jen do dnešního rána! Protože Vikouš je opět soplící, tím pádem moc nespící a kormě něj budu jasně v noci vzhůru i já. Ale snad vysrkne několik čajíků a bude opět jako rybička. Musí! V pátek má narozky. Na občanku to sice ještě nebude, ale na nějaký pořádný slipáče, třeba s Krtkem, už stopro.
     Když tam budete chtít taky vyrazit, vygooglete si oficiální stránky. Společně s asi dvaceti chtivci pohybu v úzký a zatočený trubce - jménem tobogán (tady jich je celá jedna část budovy), jsem narazila na jiný, tam byla uvedená otvíračka v 9h! Ale bacha, otvírají až v 10h, tak vyrazte tak nějak na čas! Pokud teda nechcete sledovat, stejně jako já, hodinu nudící se děti, po padesátý odpovídat na otázku, kdy už tam budeme moct jít a taky odpruzovat lehce nabubřelýho manžela.
    I přes počáteční čekačku na otevření, si Nelouš s Vikoušem nenechali zkazit náladu a vesele hupsli do bazénů.  Nejdřív teda do bazenů pro děti, ale pak se směřovali i do dalšího pro dospěláky, kde jsou různý bubladla, tryskadla a skákadla dělající vlny. A taky byl o dost teplejší, než ten pro děti. Kdyby jsme je nevyndali, řádí tam ještě teď. Na tobogány si sice ještě netroufli, ale v bazénech plavali jako draci. Když to shrnu kolem a kolem, tak nám zatím stačí normální bazén s klouzačkou, který máme co by kamenem dohodil, téměř za barákem. Vikouš na tobogány nemůže a Nelouš na ty, co může, nechce. No a mne na ně nikdo nedostane! Nechápu, jak je to možný, ale od doby, co jsem máma, je mi blbě i na houpačce!
     Fotek tentokrát moc nemám. Měla jsem super rodinnou selfie, ale manžel mi to sem zatrhl dát. Takže vynahradím příště! :) Jinak Moravii jsem včera našla na Slevomatu za super cenu, pokud někdo plánujete, mrkněte.

Plavání zdar a dobrou!
    

Žádné komentáře:

Okomentovat