MILIONOVÁ MÁMA

1. února 2015

Heslo matek: Chce se mi chrápat!


    Včera jsem narazila na super článek ohledně spánku. Údajně je mnohem přirozenější a zdravější spát přerušovaně v několika intervalech. Nejlepší je prý jít hodit záda po půlnoci, vylítnout v 6 a po obědě si střihnout půlhodinovýho šlofíka. Na matky by to docela sedělo, akorát těch intervalů a přerušování tam bude o dost víc! Jak to ale mají praktikovat pracující lidi, to tam nebylo!

   Vzhledem k tomu, že patřím do kategorie matka, ( sice pracující, ale z větší části z domu), pokud se zadaří, můžu si dát šlofíka po obědě taky! Takže jsem si ho včera, asi po roce, střihla s Vikoušem a musím říct, že je to super. Náš pidimuž si to o odpoledním spánku nemyslí, tak jsem byla tuhá dřív než on a bylo mi úplně jedno v čem! Klidně v pyžamu po babičce, nebo vytahanejch teplákách - hlavně když můžu ležet, chvilku nic nedělat a chrápat! Za to náš minimuž má rád svý, zatím malý a hubený, končetinky pěkně v teplíčku.

Mimino už sice není, ale ňuchnila bych ho pořád! Zatím se nechá!
    Pyžamový overaly už mu nedávám. V rámci večerní nechuti chrnět chce asi tisíckrát čůrat. Teda nechce, hraje to! Když ho posadím na nočník, seděl by tam i hodinu, jen aby ze sebe vymáčkl kapku, alespoň jednu. Pokud bych všechny ty overalový patenty zapínala a rozepínala, tak by mě nejspíš šlehlo a zapínala bych je ještě teď. Proto ho po koupačce nasoukám do županu a pak do klasickýho pyžama. Parádní značky Hatley dostali oba naši malí lidi od Prodeti.cz  a jsou v nich k sežrání.


 Jsou celý bavlněný, krásně barevný a hlavně pohodlný. Kolem krku, rukou i nohou mají pevný bavlněný lemy, takže i po několika vypráních vypadají pořád jako nový. A to je co říct, protože prát moc neumím a to ani v pračce! Historky o prádle, co sežvejkala naše pračka, by vydaly na samostatný článek. Třeba včera jsem omylem vyprala bílý mikiny s jednou černou ponožkou. Takže teď nejsou bílý, ale šedý. Pokud máte někdo fígl, jak z nich udělat opět bílý, prosím sem s ním. Pač jinak už mě manžel nejspíš zabije... nebo si bude prát všechno sám, což by mi až tak nevadilo. :)

2 komentáře:

  1. No tak radit ohledně praní bych si netroufala...Mně se včera podařilo zase přimíchat do bubnu (naštestí jen!) počůranou pampersku....a fakt nekecaj - opravdu jsou tam ty gelový kuličky, který se ovšem (to už výrobce neuvádí!) docela blbě z pračky vysávaj.....asi nepočítaj, že by je spořivé matky chtěly zkoušet prát :-) Já manželovi při těchto příležitostech říkám, že by mohl mít i horší ženu...většinou neudávám žádný konkrétní příklad, ale ty bys díky mně mohla :-) Hezký den. Jitka

    OdpovědětVymazat
  2. Siesta, inspirováno jihem :-) www.menwhowomen.com

    OdpovědětVymazat