MILIONOVÁ MÁMA

4. února 2015

Kam rozhodně musíte na výbornou snídani!


    Po delší době jsem vyrazila pracovně na dva dny do Prahy a musím říct, že obdivuju všechny matky a prostě každýho, kdo ráno odvádí malý lidi před prací kamkoliv a na čas! Podle mne je to chaoz, stres a taková lehká schýza.
    To osudné ráno se mi podařilo potichu vyplazit z ložnice a díky tomu mít 10 minut předstih, než se mi Vikouš přilepí na nohu. S Vikoušem na noze nebo za zadkem se totiž spěchá dost pomalu! Pokud se ptáte, proč se potichu plazím z ložnice, tak proto, že se nám momentálně nasáčkovali Nelouš i Vikouš do postele. A to jsem vždycky tvrdila, že s náma rozhodně spát nebudou! A ejhle, už tam chrápou, oba a jak dudci! No, jo jenže jedna věc je tvrzení a druhá je skutečnost. Je to stejný jako s hubnutím - jeden den si řeknete, že už prostě tolik žrát nebudete a další vás obrovská hypoglykémie donutí spráskat čokoládu. Takže vím, že pokud je z ložnice vypoklonkuju oknem, za minutu jsou tam zpět dveřma. Jediný, co mě uklidňuje je to, že do osmnácti tam snad nebudou!
    A tak budu zatím chodit s kámoškama na snídaně to pěkně všechno probírat. Jestli potřebujete taky něco děsně důležitýho probrat, zajděte si právě sem. Marthyho Bistro má úžasnou atmosféru a když tam vlezete, ani nevíte, že jste v Praze. Je to tam sice menší, ale útulný a takový rustikálně francouzský. Na víc tam dělají úžasný míchaný vajíčka (nejen ty), dobrý kafe a mají milou a ochotnou obsluhu. A co mě dostalo úplně nejvíc, že mi mlíko do kafe přinesli v minikonvičce, která vypadala jako kráva. Takových vychytávek, je tam víc. Lehce srandovní, ale stylový. Jak pojedu do matky Prahy příště, zarajznu sem ještě na dort, nebo polívku. Žádné komentáře:

Okomentovat