MILIONOVÁ MÁMA

9. února 2015

Odzkoušená výbava do sněhu a na hory!

¨
    O víkendu jsme byli celá rodina na Šumavě a věřte nebo ne, konečně jsme si užili pravou a nefalšovanou zimu. Zima je i u nás, ale sníh NE! Takže se bobovalo, sáňkovalo, koulovalo a zdatnější jedinci, kromě mne a Vikouše, lyžovali. A ti co nemohli na sněhu lyžovat, ho museli alespoň ochutnat (lépe řečeno se s ním nacpat), že Vikouši! 
    Jak jsem tam tak přemítala, došla jsem k závěru, že za svou čtyřletou profesionální kariéru matky mám odzkoušených několik zimních vychytávek pro malý lidi, který už nevyměním a ráda pošlu infošku o nich dál! 

BOTY
 
    Zimní boty kupuju jedině Superfit. Mám s nimi výbornou zkušenost. Dobře sedí a hlavně pokud je nastříkáte impregnací, vůbec se nepromočí. Takže nemusíte kupovat dvoje boty (sněhule a boty na chození), bohatě stačí tyhle jedny.

RUKAVICE

    Na výborný a funkční rukavice jsem narazila v HM-ku. Koupila jsem je Nele ve dvou letech a má je pořád. Vůbec se nepromočí, krásně drží a hlavně i po dvou letech jsou stále jako nový. Letos jsem je koupila i Vikoušovi. Ten na nich má ještě lepší vychytávku a to zip, který se rozepíná až k palci. Díky tomu se celá rukavice snadno oblíkne a i palec se nacpe, tam kam má.


ČEPICE a BOBY

       Letos dělají minilidi parádu v čepicích značky Knitwits, který se dají sehnat ve formě všech možných zvířecích motivů. Nelouš si vybrala růžovýho psa, díky kterýmu si nabrnkla ve školce prvního nápadníka. Pokud patříte mezi nezadané, balící čepici si můžete koupit třeba TADY.
      Co se týká všech možných sněhových vozítek, tak podle mne jsou nejlepší takový ty klasický boby, co má na fotce Vikouš. Nelouš má vylepšenou verzi s volantem, který vůbec nejedou tak dobře, dost brzdí a nedají se až tak dobře volante, ovládat.

 KRÉM DO MRAZU


      Aby Vikoušovi s Neloušem neomrzly tváře, mažu jim je před tím, než vylezeme ven. Krém jsem si pořídila už loni, ale protože nebyla pořádná zima, vydržel i na teď.
2 komentáře:

  1. Čapky jsou super :-))) Já mám taky jednu vychytávku... zimní boty většinou kupujeme, až když napadne první sníh. A protože je to obvykle až téměř nad jarem, tak už jsou boty v 50% slevě :-)))) Nějak tady na trhu funguje představa, že zimní věci se kupují na podzim a letní v zimě :-))))))

    OdpovědětVymazat
  2. Ty čepky jsou fakt boží :) Co to má Vikouš za zvířátko? My si letos celá rodinka pořídili pletenou čepku Mimoně z Padoucha, nějak jsme na tom ulítli i dospělí :) Boby máme ještě klasické červené bez brzd po mě, asi 20 let staré, ale pořád jezdí super :)

    OdpovědětVymazat