MILIONOVÁ MÁMA

19. února 2015

Prádlo, které vás stáhne líp než Bridget Johnsovou!

Zdroj www.patheos.com

    O víkendu jsme byli s manželem na plese. Teda nejdřív jsem si myslela, že vůbec nepůjdeme, protože manžel se na to moc netvářil (upřímně, netvářil se vůbec). Tvrdil, že se v obleku večer fakt ukazovat nepotřebuje, stačí mu, když v něm musí chodit skoro každej den! Na konec jsem ho stejně ukecala! Takticky jsem mu vysvětlila, že já se zas jednou za čas potřebuju jít předvádět a to DOST, protože plesový šaty si na hřiště nevezmu, že jo!!! A už vůbec nemulvím o super make-upu, kterej budu před plesem nahazovat minimálně hodinu a vlasech, co mi vytvoří nějaká moooc šikovná kadeřnice. No, dopadalo to tak, že kadeřnici jsem splašila na poslední chvilku a přišla domů v něčem, co připomínalo Kasuára. Pokud nevíte, jak vypadá, tak na hlavě jsem měla přesně tohle. Manžel chvíli zachoval formu a účes mi pochválil. Pak jsme ale oba vybuchli smíchy a helma byla během minuty fuč. Make-up jsem s praxí nestíhací matky stihla za 10 minut a nacpala se do dost úzkých šatů a lodiček. A díky tomu mě nadaplo, že bych vám mohla prozradit několik tipů na úžasný a funkční stahovací prádlo.     Některý kousky už mám skoro čtyři roky, Sehnala jsem ho od kámošky, které měla eshop a tak jsem měla informace a rady z první ruky.

Stahovací košilka Janira
Košilka Janira

    Tahle košilka je vážně super. Jednak má tělovou barvu, proto se dá vzít skoro pod všechno. Další velká výhoda je, že je vykrojená pod prsama, takže stáhne jen to, co má být menší a dole je olemovaná takovou neklouzací" gumou, proto se nevyhrnuje a drží tam, kde má. Na rychlo jsem mrkla po netu a v různých eshopech se sehnat dá. Pokud tedy něco na tento způsob potřebujete, tak do téhle košilky se investovat rozhodně vyplatí.

Funknčí stahovací košilka


      Tohle tílko jsem koupila jako první a taky podle toho vypadá. Vzala jsem černou barvu, takže se nedá vzít úplně pod všechno. Je z funkčního materiálu, pěkně stáhne břicho do šatů. Ale podle mne je nevýhoda, že je celé i přes prsa, takže stahuje i prsa. Proto bych tuhle už nejspíš nekoupila.

Stahovací kalhotky s vyšším pasem


      Pro tyhle bombarďáky bych skočila klidně i do ohně. Pěkně stáhnou břicho, díky "neklouzací gumičce" v na horním okraji dobře drží a do konce vypadají docela dobře, když jsou oblečený. Díky střihu se dají vzít skoro pod všechno. Až když jsem psala tenhle článek, na jejich cedulce jsem zjistila, že jsou taky značky Janira, Takže za mne je Janira fungující, stahující a vyzkoušená. Kamarádka mi poradila stahovací kalhotky nosit po porodu. U Nelouše jsem je v zásobě neměla a pořídila je asi v jejích dvou týdnech. U Vikouše jsem je nasila skoro hned. 
      Co vy stahujete, nestahujete? S jakou značkou máte dobrou zkušenost?
        2 komentáře:

  1. Stahovací prádlo je skvělé! Jsem si teď taky nějaké pořídila, dobré mají třeba v Lindexu a za málo se dá pořídit i v Primarku, když si člověk vyjede za hranice :-) To Tvoje vypadá moc pěkně, hlavně ta tělová košilka musí být super!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Alice, na Lindex musím mrknout. Vůbec by mě nenapadlo hledat prádlo i tam. Dik. ;)

      Vymazat