MILIONOVÁ MÁMA

16. března 2015

Jakože cože? Patříte mezi selfie milovnice nebo selfie prdičky?


     Když jsem projížděla všechny naše telefony, složky v počítačích a foto albumy, zjistila jsem, že jsem nejspíš SELFIE PRDIČKA. Našla jsem totiž všeho všudy selfie dvě. Jednu mne s Neloušem, jednu mne s Vikoušem a jednu poloviční Vikouše (tu nepočítám). Náš malý muž se chtěl vyfotit, jenže mu to vůbec nešlo, takže jsem mu se cvaknutím sama sebe lehce pomohla. Na výsledné fotce byl on i moje ponožky, ale i tak byl s výsledkem spokojen.

Šlohnul mi brejle na řízení, ale asi si v nich připadal jako borec,
protože i když je měl obráceně, musel se v nich vyfotit. To, že je fotka rozmazaná vůbec neřešil.
   Díky tomu, že jsem skupina SELFIE PRDIČKA, nemusím se bát, že dlouhou selfie tyčkou někomu vypíchnu oko a že mě třeba nepustí v cizině do muzea, jak jsem včera slyšela ve zprávách. Protože, jak se znám, určitě by se mi něco podobnýho stalo!
    Pokud ale patříte do skupiny SELFIE MILOVNIC, nebojíte se šermovat se selfie tyčkou a rády soutěžíte, objevila jsem na netu selfie soutěž. Stačí vložit svou fotku do dané kategorie TADY a očekávat možnou výhru. Tento týden je vyhlášená výzva s názvem DOBRODRUŽKA. Do téhle výzvy se podle mne můžou zapojit všechny mámy, protože dobrodružnější cestu, než MATEŘSKOU, jsem ještě nepoznala, vy jo?!

P.S.: Hlavní výhra je all incluse víkend v ONE ROOM HOTELu v útrobách Žižkovské věže.
 

1 komentář:

  1. Nene, selfíčka my nevedem, maminka nechce kazit Tomáškovi fotku. Ale vám to moc sluší :)

    OdpovědětVymazat