MILIONOVÁ MÁMA

14. dubna 2015

MINIŠKOLKA - znamení, že Vikouš už není mimino!

     
    Kde jsou ty časy, kdy Vikouš ležel, čučel, nebo chrněl. Teď většinou zdrhá, běhá, buší, mluví, zpívá a křičí. Jo a abych nezapomněla, ještě mě občas mlátí... :) Plínu nahradil "slipáčema" velikosti 86 a moji přenosnou mlíkárnu jménem prso, za echt plnotučný mlíko. Sunary, Nutrilony a všechno tomu podobné bylo nejspíš pod jeho úroveň, vůbec to nechtěl. Do teď fičí na normálním plnotučným mlíku. Když má svůj den, sjede ho i litr za den. Nevím, jak je to možný, ale to druhý dítě roste nějak rychleji nebo co. U Nelouše jsem to tak nějak víc stíhala, ale Vikouš ten se vyklubal z mimina, že ani nevím jak!


Vikoušovi nejoblíbenější trenkáče. Odmítá je počůrat, jinak s klidem čůrne do všech!
       Kromě toho, že změnil stravovací návyky, chodí do miniškolky. Nosí si tam svačinu, pití a taky Krtka, jako parťáka a jistotu. Musím přiznat, že mě docela překvapil! Čekala jsem, že i když se tváří jako drsoň, bude bulit a nebude tam chtít jít. Když opouštím domov a jdu třeba cvičit, většinou se to bez ukápnutí slzy neobejde. Místo toho mi ve školce pomalu ani nezamává, otevře dveře a zdrhne si hrát. Protože má nohy jako "dráty do betonu", tepláky mu na převlečení moc nedávám. Objevila jsem legíny pro kluky, který mu nejen dobře sedí, ale jsou pohodlný a docela vtipný.

Bleskla jsem ho rychle mobilem, ale pózovat teda fakt nechtěl!
Legíny značky Blade and Rose od www.prodeti.cz

Posun do miniškolky si nemůžeme vynachválit, parádní přístup a našemu minimuži to prospělo! 
Jakou máte zkušenost vy?3 komentáře:

 1. Děti rostou, že to nestíhám taky sledovat. Moje malá byla před chvíli u prsa na sále :D A teď mě taky mlátí, v roce a půl má tedy jen 80 cm, je to drobeček :D Ale co nedohnala na výšce a kilech, dohání na buzeraci :D Miniškolka by se malé určitě také líbila, miluje děti a v jejich přítomnosti zapomíná, že nějaká maminka vůbec existuje :)

  OdpovědětVymazat
 2. Kristino, ta buzerace mě pobavila. :)))) Mám to doma taky, litám, jak piska. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) tak tak, vyjádřila jsi to přesně :D (to slovo jsem už dlouho neslyšela :)) )

   Vymazat