MILIONOVÁ MÁMA

26. dubna 2015

Tip na výlet: ZOO Lešná Zlín.


    O víkendu jsme vyrazili na výlet. Teda nejdřív to vypadalo, že nepojedeme, protože celá naše rodina měla celkem brutus střevní chřipku. Naštěstí to byla jen jednodenní záležitost, takže jsme mohli další den vyrazit. Nelouš s Vikoušem rozhodli, že chtějí na zvířata, proto byla jasná volba ZOO Zlín. Tam jsme totiž ještě nebyli!

    Všechny odjezdy jsou u nás docela na dlouho. Nelouš si po každé musí vybrat svoji garderobu a jak říká pěkně se vyparádit. Proto jí musím o odjezdu informovat s dostatečným předstihem. Někdy sice parádí pruhy, tečky a vlnovky společně,  ale když se jí to líbí, tak ať si chodí v čem chce. Občas je to sice lehce o nervy, protože během toho vytahá půl skříně! Zas na druhou stranu se  oblíkne komplet a ví kde co má. To se dost hodí, pokud je manžel sám doma, protože ten rozhodně neví, kde a co kdo má!

Na výlet nemohla jet jinak, než v teniskách se SOPHIÍ PRVNÍ, které dostala od proděti.cz.
A tyhle ty dárky se dosti hodí, hlavně když už je teplo a člověk nestíhá nákupy.
    Nejdřív nás ZOO celkem odradilo. Všude mraky aut a i když byly otevřené tři pokladny, tak fronta na několik minut. Ale jaké bylo překvapení pak... Areál ZOO je obrovský a lidi se v něm tak nějak rozprostřou, že si ani nijak nevadí. Zvířata jsou rozdělená podle kontinentů, někde najdete i státy. Díky tomu si to děti můžou pěkně představit a mnohem líp si zapamatovat, kdo kde žije. Třeba super je, že když procházíte Etiopii, můžete si kromě čumendy na zvířata střihnout pravou etiopskou kávu, ve formě latéčka, presa, či kapučína. Prostě, jak je libo a chuť. Největší úspěch u nás všech měla Afrika. Celkem v blízkosti byli nosorožci, sloni i žirafy.

Nelouš a Vikouš si nejvíc pochvalovali tyhle kukátka (výřezy v ohradě).
Proto jim nevadil ani nával dospěláků a mohli všecko sledovat pěkně  "z přízemí".

    Za nás má ZOO Lešná palec nahoru a líbila se nám asi i víc, než ZOO v Praze!
1 komentář:

  1. Zoo v Lešné mám ráda :))

    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/2015/04/giveaway-3.html

    OdpovědětVymazat