MILIONOVÁ MÁMA

7. května 2015

Další DVA důvody proč se stát mámou!


    Stát se mámou není vždycky úplná brnkačka. Někdo do toho vlítne ani nemrkne a jiný musí mrkat okem docela dlouho, aby mu to vyšlo. Každopádně já do toho vlítla ani nemrkla a jsem šťastná, že to tak je! Vikouš s Neloušem nám sice doma udržují konstantní bordel, zaručují narvaný koš s prádlem, kruhy pod očima, mírnou únavu a vyžranou ledničku. ale i tak bych neměnila! Pokud jste právě zaláskovaní, nebo přemýšlíte, zda si pořídit domů minčlovíčka, přišla jsem na další dva super důvody, proč do TOHO prásknout.

1. Nemusíte čekat u zubáka
    Nedávno nás s Neloušem honila mlsná, tak jsme se vrhly na směs ořechů. Jenže jak jsem hryzala a hryzala, uštíplo se mi kus stoličky. Zubařce jsem volala hned druhý den ráno  a ta mě předem upozornila, že budu čekat. 
Nelouš šel do školky, ale Vikouše nikdo nechtěl, tak byl nucen jít se mnou. Nijak zvlášť mu to nevadilo, protože v čekárně lezl po čem mohl a zorganizoval si tam svoje soukromý závody. 

Nevydrží se ani vyfotit, natož čekat u zubáka!
Lumpačina mu kouká z očí. Předevčírem se vykoupal v kašně a málem mě z toho šlehlo.

    Představte si narvanou čekárnu vypruzenejch lidí s bolavým zubem a tam brutál živý díte, který do kola startuje: "Jedna, pět, HOP!" a tak pořád dokola. Když už ho to omrzelo začal prohlížet letáky, který byly všude. Na konec jsme nečekali. Po 10 minutách vylezla sestra a volá: "Pojďte si ta paní s dítětem!" Dívala se na mne soucitným pohledem a asi pochopila, že já ani Vikouš to dýl už nedáme.

Takže závěrem - Bolí vás zub? Nejste objednaní? Nevadí! Vezměte si s sebou dítě, ani nemusí být vaše a čekat nebudete!

2. Platíte menší pokuty

    Bydlíme v místě, kde je na domech spoustu NÁstaveb, ale s NÁparkovištěm nikdo nepočítal. Takže je tu každý večer boj a místo. Pokud přijedete pozdě, máte smůlu! Zbývá vám trávník, nebo pěkně šlapat od auta třeba i dva kiláky pěšky. S manželem jsme občas opozdilci, takže chodíme na MĚSTSKOU snad jako "do klavíru". 
  Záhada je v tom, že jsme už několikrát dostali s manželem pokutu ve stejnou dobu, na stejném místě, akorát v jiném autě. Takže se nám občas stane, že jdeme zaplatit pokutu spolu. Někdo hold chodí na rande a my na MĚSTSKOU. Ale nikdo z těch policejních úředníků mi ještě nevysvětlil, proč manžel platí 500 Kč a já když jdu minutu po něm, platím za stejný přestupek 1000 Kč. Nedávno mě to už naštvalo, tak jsem se zeptala paní úřednice, proč mám za stejnou věc vyšší pokutu, než manžel. Nějak mi to nedovedla vysvětlit a sdělila mi, že jestli s tím mám problém, že může jít přestupek do správního řízení. Raději jsem víc neprudila a pokutu zacvakala. Nevěděla jsem totiž, co mě pod tímto pojmem může čekat. Minule jsem dostala lístek kvůli Blokovému čištění, byla jsem tam o 10 minut později, než to začalo. K přepážce s pokutami šli se mnou tentokrát i Nelouš a Vikouš! A ejhle, poprvé v životě jsem platila 300 Kč!

Tak na TO vlítněte! Nebo ještě váháte???


     

 

6 komentářů:

 1. "Jedna, pět, HOP!" :D :D :D Tak to mě dostalo:D Potkat takového závodníka v čekárně, brečím smíchem :D

  OdpovědětVymazat
 2. S těma pokutama super! :) pořiď si břicho jako já a nebudeš platit nic :) ja došla na městskou s dítětem a vyvaleným břichem v 25tt a policajt mi popřál mi hezký den a neplatila jsem nic :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi už mám "odbřichováno". Jedině, že bych si někde pořídila takový to umělý, nasazovací a měla ho v autě a nasadila v případě potřeby. :))

   Vymazat
 3. Ahoj, dost motivační článek:-), fakt jsem se pobavila, asi půjdem do druhýho prďoly, když je to táááák výhodný:-))), hezký den!

  OdpovědětVymazat