MILIONOVÁ MÁMA

12. května 2015

Jak se dají během jednoho focení utratit dva litry!


      Nedávno jsme se s Neloušem tvářily děsně důležitě na fotkách, při focení pro Biodemu. Prvoplánová byla reportáž z celého dne, cesty, líčení a hlavně focení. Nelouš si celý den parádně užila a kdyby mohla, fotí se ještě teď. Super byly fotky před a po, celkem byste koukali na ten rozdíl... Jenže jsem si fotky asi omylem vymazala, takže z článku sešlo.
      Místo toho mám pro vás článek, JAK SE DAJÍ BĚHEM JEDNOHO FOCENÍ UTRATIT DVA LITRY! Protože dají, fakt! Jakože mně se to povedlo. A jestli si to tady přečte manžel, tak ho šlehne, co zas za kravinu jsem si koupila. Já totiž všechno přepočítávám na boty a korále, on na tenisový rakety, míče a další podobný zbytečnosti.
     Líčení i vlasy měla pod palcem Natálie Lackovičová. Její obrovský líčící kufr ukrývá spoustu líčidel a vychytávek. Mimo jiné BIO dekorativní kosmetiku Couleur Caramel. Byla jsem moc spokojená, jak mě nalíčila a hlavně mě tahle kosmetika úžasně sedla. Prostě jsem si jí musela koupit a do měsíce ji měla doma!

MAKE-UP a PODKLADOVÁ BÁZE

               Vzala jsem si přesně to, co mi Nátalie dávala na focení. Jak už jsem to psala několikrát, mám ekzém a dost citlivou pleť, nemůžu na sebe jen tak něco plácnout. Úžasná podkladová báze i lehký hydratační make-up v BIO kvalitě mi sedí parádně. Je jen takový lehký a mírně krycí, na léto super. Jediný co, tak se mi podkladová báze lehce žmolí. Ale přišla jsem na taktiku, nechat ji vcucnout (zaschnout) a pak už je to v pohodě.

PUDR a KOREKTOR NA KRUHY:

         Vzala jsem si k tomu rovnou i korektor na překrytí kruhů pod očima (to je ta menší krabička) a sypký pudr.  Mimochodem, celá tahle BIO kosmetika má nádherný papírový krabičky. Před časem jsem dostala od Brána k dětem Pudrový make-up v BIO kvalitě značky Lavera. Ten je o něco víc krycí, než můj zakoupený hydratační od Couleur Caramel, mám ho v odstínu Honey a i když je o něco hutnější, působí krásně přirozeně a je po něm hladká pleť. Součástí balení je houbička, takže kromě kuličky do podpaží je to teď můj nejoblíbenější kabelkový společník. 


      Vyzkoušela jsem i řasenku. Je to taky Couleur Caramel. Dělá krásný, dlouhý řasy, ale z nějakého důvodu se mi v průběhu dne rozmaže a mám pod očima černo. Víc, než běžně! I když je BIO a řasama pak můžu dělát průvan, kvůli tomu rozmazávání bych ji už nechtěla.
   
ŘASENKA:

     Ještě mám zálusk na BIO rtěnku. Dočetla jsem se, že kolik ftalátu a olova žena za život z rtěnky slíže. Na víc, pokud to chcete vykoukat na obalu, tak to tam ani není, protože se tyhle všechny složky schovávají pod názvem parfums...Jen nevím, pro kterou značku se rozhodnout. Máte dobrou zkušenost s nějakou BIO rtěnkou?


2 komentáře:

  1. Jani, jděte do Zuii.. je jenom z kytek a je božská! hydratuje, je pigmentovaná a vydrží ;) (brigita)

    OdpovědětVymazat