MILIONOVÁ MÁMA

23. června 2015

Jak zařídit, aby se dítě DOBROVOLNĚ mazalo opalovacím přípravkem?!


   U nás doma jsou odchody v létě docela pruda! Kromě běžnýho nahánění jako: vyčůrat, umýt a oblíkat, oznamuju ještě NAMAZAT! Slovo NAMAZAT je jak nějaký zvláštní zaklínadlo, který si Vikouš ve svým mozečku překládá jako utíkat, vzít nohy na ramena a zdrhat! A tak vezme nohy na ramena, šíleně se řehtá a zdrhá všude kde se dá! Běhám za ním jak blbec s rukou namazanou od krému, abych ho v jeho slabší chvilce chytla a namazala. No a pak nadávám, že jsem to všude zaprasila! Taková mazací parodie...
 
    Letos jsme na dovče testovali novinku od Biodermy Photoderm KID Opalovací pěnu s ochranným faktorem SPF 50+. A musím říct, že je fakt super! Název je sice pěna, ale je to jak šlehačka ve spreji. Má stejnej aplikátor jako šlehačka a když ji vystříknete na ruku, dokonce vypadá jako šlehačka!


    A to Vikouše i Nelouše dost baví, mažou se dobrovolně o sto šest.  Kromě toho, že je to zábavný, se taky pěna krásně roztírá. Kdybych je nechala, klidně vyplácají na jedno namazání úplně všechno! Díky tomu nám tahle "opalovací šlehačka" dělala společnici po celou dovču a nemusela jsem nikoho nahánět, aby se namazal! Jen jsem několikrát upozorňovala našeho minimuže, aby to nelízal. I tak mu to nedalo. :)

Vzali jsme ji do tašky na výlet do národního parku Kornaty. Protože Neloušovi i Vikoušovi byla na lodi dlouhá chvíle,
vytáhli ji na stůl a během čumění na delfíny se ještě jednou přemázli.

   Pokud taky plánujete cestovat společně s nějakým Photodermem, stačí se s ním vyfotit a můžete se zapojit se do Velké letní soutěže. Tu připravila Bioderma na celé léto. Ve hře je letenka za 10 000 Kč a další ceny. Letenka by se mi dost hodila, pač chci nákupy do Londýna a konečně do Říma, kde jsem ještě pořád nebyla. Tak bych to mohla všecko díky tomu sfouknout jedním vrzem! Kam plánujete vy?


    
   

Žádné komentáře:

Okomentovat