MILIONOVÁ MÁMA

11. června 2015

Matka v pohybu: Snídaně je základ dne!?


 Snídáte? Já jo, teda většinou... Sice je pěkný, že někdo vymyslel heslo jako: SNÍDANĚ JE ZÁKLAD DNE! Nebo: SNÍDEJ SÁM, OBĚDVEJ S PŘÍTELEM A VEČEŘI NECH NEPŘÍTELI! Ale proč tenhle chytrák nevymyslel, jak to stíhat s dětma. Ráno je prostě FOFR! Sice vstáváme celkem brzo, ale i tak je těch činností dost. Chystám snídaně, svačiny, oblečení - to na štěstí jen pro Vikouše. Tomu je totiž jako jedinýmu z nás jedno, co si obleče. Občas se oblíkám s kartáčkem v puse, když jsou Nelouš i Vikouš u dveří a berou si boty. Nemáme to takhle každý ráno, ale někdy se to zadaří a snídani nestíhám. Pokud odcházím bez snídaně, tak mám téměř stoporcentní jistotu, že večer budu mít takovej  hlad, že bych snědla snad i vlastní mámu. Prostě mi ten jeden chod chybí!
    Proto mám ráda rychlý snídaně, který se stihnou i když není čas, Přes zimu jedu spíš na rohlíku s něčím, ale teď v létě mi chutná jogurt, kefír nebo mlíko a něco k tomu! Spíš do toho! Ujíždím na pečeném musli z Janovi pece.


    Měla jsem možnost ochutnat průřez celým sortimentem a pro mne je nejlepší to JAHODOVÉ. Taky bylo pryč jako první! Pečené vločky, med, sušené jahody a bílá čokoláda je fakt luxusní snídaně. Žádný přidaný cukr! Miluju bílou čokoládu, k mé škodě bohužel i manžel a Nelouš. Takže bylo hned pryč! Jak se vrátíme z dovči, objednám alespoň deset balení do zásoby a někde je ukryju! Pač jak na něj přijdou ty další dva, bude v čoudu! 
    Na výběr jsou nejrůznější kombinace. Třeba Vikouš, jakožto totální a jediný stoprocentní čokofil z našeho klanu, nechtěl jiný než ČOKOLÁDOVÝ. Je v něm spousta oříšků a když se nasype do mlíka, čokoládový hoblinky z něj udělají úžasný a nefalšovaný čokomlíko. A toho je schopen náš minimuž vypít hektolitry.

    Pokud ho chcete taky ochutnat. máte možnost nakoupit se slevou deset procent. Jen k objednávce přidejte slevový kód milionovamama01. Kód je platný od dneška po dobu tří týdnů. Snad si ho taky zamilujete! A za mne fakt to JAHODOVÝ...
Žádné komentáře:

Okomentovat