MILIONOVÁ MÁMA

14. června 2015

Moje letní závislosti!

 
    Právě si s rodinou "válíme šunky" na dovče a to totálně! Největší dřina je vyvorvanit se na pláž, kterou máme asi metr od baráku. Takže dojít tam je fakt tůra! Biceps posiluju zvedáním ranního Picola a aby toho pohybu nebylo moc, dávám si pravidelnýho poobědovýho šlofíka společně s Vikoušem. 
   Děkuju tomu, kdo vymyselel nafukovací matraci! Vikouš s Neloušem na ni lehnou, manžel nasadí ploutve a já mám minimálně na hodinu klid! Kochají se mořským životem, případně je aktivní manžel učí plavat!  Nikdo po mně nechce nic podat, oblíct župan a nemusím poslouchat, že má Vikouš či Nelouš hlad! To je znamení, rychle otevřít knížku, začíst se tam, kde jsem naposled přestala, nebo si jen tak tupě čučet. Když jsem dneska přesně takhle koukala, došlo mi, že už se mi po několikátý v kufru opakujou na dovčách stejný věci. Nikdy je nezapomenu přibalit! Jo a taky jsem se po padesáti letech naučila nebalit si kraviny, ale vzít si jen to, co potřebuju. Z čehož má radost hlavně manžel, protože toho do auta netahá tolik. A co mi teda nechybí ani v letošním kufru?

Boty MEL
    Miluju boty MEL. Přesně tyhle "z krajky" mám už čtyři roky. Jsou skladný, pohodlný, líbí se mi a hlavně se dají vzít skoro ke všemu. Jsou dírkovaný, nepotí se v nich nohy. Klidně v nich můžete na pláž i do vody. Když jsou špinavý, prostě je umyjete a je to! Tahám je fakt všude i po čtyřech letech vypadají pořád stejně, není to na nich vůbec vidět.


    Letos jsem měla v plánu koupit si stejný s Neloušem. Byla by z toho paf! Jenže jsem se bála, aby se v nich Nelče nepotila noha. Protože tahle verze pro mámy i holčičky není dírkovaná. Na konec jsem se rozhodla je nevzít a místo nich má Nelouš normální sandále. Ty, o kterých jsem uvažovala má Alice i s její divoškou. Jak je nosí a jak jsou s nimi spokojené si přečtěte klidně TADY.

Suchý opalovací olej Photoderm Bronz
    Tenhle opalovací olej od Biodermy používám od loňska. Je to po delší době první olej na opalování, který mi vyhovuje. Pokud teda nepočítám opalovačku na brigádě v Itálii, před víc jak 17 lety. Tam jsme s kámoškou slunily oliváčem. Akorát nám nedošlo, že nám díky němu naskáče brutální množství pih a připečeme se jak sardinky! :)


      Photoderm Bronz olej se rychle vcucne, takže nemáte mastný pocit, ale i tak je po něm kůže pěkně lesklá. V plavkách si pak připadám, že mám tak dvacetkrát hezčí nohy, jejichž krása a lesk zastíní moje vypouklý břicho. Tenhle olej podporuje přirozený opálení, prostě se s ním opálíte víc než bez něj a než běžně. A jako bonus beru, že se dá používat i na vlasy. Nastříkám ho už na pokoji, zapletu si copán a večer umyju šampónem. 

Pěkný chodidla a nohy
     Pěkný chodidla a nehty si beru na každou dovolenou. V sandálech a žabkách je všechno vidět a hlavně se mi v upravených nohách mnohem líp chodí. Pravidelně zarajznu na pedikůru, i když musím uznat, že až tak pravidelná není. Někdy prostě nestíhám, nebo není čas. Nedávno mi přišel z DM-ka od značky Balea Elektrický odstraňovač ztvrdlé kůže na chodidlech. Takže pokud nestihnu, přefrknu paty tím.

Po použití jsem měla patu jako dětskou prdelku, nebo spíš nohu.
V případě Vikouše už hnátu, protože i když je o dva a kus roku starší než Nelouš, tak nohu - botu má skoro stejnou jako ona!
    Pemzu mě totiž používat nebaví a žiletky zas používat neumím... jak se znám, uřízla bych si půl nohy. Tady se mi líbí, že je to bezpečný, nikde se nemůžete finkout a hlavně je to hned!

Klobouky
       Taky miluju klobouky! Líbí se mi celoročně, jenže se k tomu neumím oblíct a tak nějak to vyladit, proto nosím jen v létě. Mám celkem čtyři. Letos jsem jeden parádní vyhrábla ve slevě v Reserved, a tak jsem se s nim zžila, že se mnou nejspíš prožije celý léto! Pokud ho teda neztratím, nebo mi ho jedno z dětí nezničí. Je to ten na úvodní fotce.

   Jinak letošní léto taky fičím taky na Havaně s Colou. Není to extra dietní, ale s limetkou je to prostě výborný.  Tak na zdraví, jdu na skleničku a užívejte léto!

2 komentáře:

  1. Ja si na tu pedi chtela koupit Scholl, ale recenze me zklamaly. Pak jsem zjistila, ze to dela i dm, ale kdyz ani Scholl neni 100%, tak se mi do dm (Balea) nechce investovat. Pry je zdaleka nejlepsi pemza, te mam doma velky zasoby, takze ji asi zustanu verna.

    OdpovědětVymazat