MILIONOVÁ MÁMA

26. července 2015

Moje letní objevy!


    Léto je v plném proudu a musím říct, že je to jedno z mých nejoblíbenějších období. Ale v přírodě, na dovče, nebo u vody. Ve městě je to v teple fakt síla, a tak se ochlazujeme, jak se dá. Ráno začínám vlažnou sprchou. Přes den rodině servíruju meloun a různý druhy domácích limonád. Nejvíc ze všech Okurkovou a Mochito. Malým lidem nealko a nám s manžou alko, to většinou až večer.
    Kromě toho mám několik dalších letních vychytávek - objevů,  díky kterým přežívám vedra víc v pohodě. Jestli je to vůbec možný!

Vzdušná podprda

    Nedávno jsem si koupila parádní vzdušnou podprsenku značky Primadonna a jsem z ní tak nadšená, že vám o ní prostě musím napsat. Stručně - parádně sedí, není v ní vedro a dělá hezký prsa. I přes to, že je krajková, je obrovsky příjemná. Sice jsem se plácla přes kapsu, ale z nákupu mám tak super pocit, že to peněženka snad ve zdraví přežije. Vzala jsem si na léto tělovou, ale určitě časem pořídím i černou. Pro prádlo a plavky chodím do Madam Podprsenka. Možná, že ji mají i jinde, ale tady jsem spokojená, super výběr pro prsatice a  nakoupíte v pohodě i s malýma lidma.


Oholený nejen nohy


    Při holení nohou se pravidelně fiknu. Jako asi na všechno mám na to tak 5 minut a když se chvátá, člověk se řízne ani neví jak. Strojek nepoužívám! Zkoušela jsem ho několikrát a je mi to nepříjemný, prostě mě to bolí. Nedávno jsem v drogérce narazila na nový Depilační krém od Veet Natural Inspiration a rozhodla se, že ho zkusím.        Napatlala jsem ho na nohy a během čekání si nalakovala nehty. Setřela špachtlí, umyla a hotovo. Bez říznutí jsem vylezla z vany a alou na kávu. Příjemně překvapil a do konce si poradil i s dvoudenním strništěm. 

     
     V drogerce jsem ke krému přibalila i voskové pásky. Ještě jsem je nezkoušela, jak seberu odvahu, jdu na to. Říkám si, že pokud to zvládnu, vydrží mi pak hladký nohy o něco dýl. A pokud to udělám dobře, nebude mě to snad ani bolet. Budu vás informovat. :)


Klobouk, olej do vlasů a cestovní žehlička.

    Letos fičím na kloboukách. Jednak chrání vlasy, zamaskujou děsněj účes a pěkně stíní, že člověk ani nepotřebuje brýle. Po tom, co mi Vikouš omylem rozdupl další brejle, si nový už asi nekoupím. Klobouk mi stačí dokonale...


    Pod klobouk dám do vlasů buď olej na žehlení - docela fajn je Karal, nebo přímo Photoderm Bronz suchý olej, který používám na opalování... Pak zapletu copán a hurá k vodě. Večer to všechno z vlasů umyju a je to. Jinak přes léto dost využívám cestovní žehličku na vlasy. Má akorátní velikost do cestovní kosmetický taštičky a na mou patku večer do báru doslova ideální. Dostala jsem jí od mamky, měla super nápad na dárek. 

    Ještě abych nezapomněla, oblíbila jsem si Cuba Libre. Fičíme na něm s manželem od dovči a je prostě boží. Na čem jedete vy?1 komentář:

  1. Depilační krém taky používám, ale z Avonu :) Pěkný článek.

    July Favourites

    OdpovědětVymazat