MILIONOVÁ MÁMA

1. července 2015

Před manželem se dá ztrapnit i po několika letech!


    Nedávno se mě manžel ptal, co bych chtěla k narozkám. Což mě dost překvapilo, protože normálně se mě neptá a hlavně NE dva měsíce předem! Beztak nakupje dárky v den potřeby a někdy i po něm, a to nejlíp se mnou... Další otázka byla, zda bych nechtěla nový běhací boty. Speciální běhací nemám a běhám prostě v těch, co mám na cvičení. Je fakt, že kromě toho, že chodím z baletu jako kachna, se mi z něj často ozývají bolavý kolena. Takže by to nějaký odtlumený asi fakt chtělo! Jeho další otázka zněla, jaký bych chtěla. Chvíli jsem se na něj nechápavě koukala a pak s kamennou tváří oznámila, že nějaký pěkný holčičí...
     To zas s kamennou tváří, asi 5 minut a lehce nechápavě koukal on. Tuhle odpověď nejspíš nečekal! Barva byla asi až ta poslední možná odpověď, kterou myslel, že vypustím z pusy. Jenže chtělo by se vám běhet v modrejch rovná se klučičích (jak říká náš Nelouš). Mně teda ne!

Modrá deka a klobouk. To nikdy! ... Hlasí Nelouš.
     Tak čekám, co mi v narozeninový krabici přistane za boty. Ale vypadá to, že New Balance, protože ty jsem si vygooglila, jako nejlepší. Do konce mají i pěkný fialový. A protože se botama zatím pochlubit nemůžu, napíšu vám, jakej super ionťák jsme si pořídili na naše sportovní aktivity.


    Máme Estian s citrónovou příchutí. Jednak nám chutná a taky se nechceme cpát nějakou obarvenou krávovinou. Podle údajů na lahvičce obsahuje jen přírodní barviva. Nezatěžuje organismus i při dlouhodobém požívání a má složení, které zabezpečí vyrovnání změn Glykemického indexu. Takže po "životním výkonu" nemáte "vlčí hlad". Vyhovuje mi pumpička, která odměří přesné množství. Nemusím se tak zdržovat s odměřováním odměrkou - víčkem, hlavně když na všechny odchody mám asi minutu a na odbíhám všude NA ČAS. Spíš PO ČAS...prostě pozdě!


Žádné komentáře:

Okomentovat