MILIONOVÁ MÁMA

25. srpna 2015

Konečně: Hurá do školky!


     Ať si říká, kdo chce co chce, tak prázdniny jsou podle mne pro rodiče nejnáročnější z roku! Vyflusnutá matka, s vidinou volna v nedohlednu, a dvou měsíční dovolená minilidí v MAMAHOTELU není úplně růžová vyhlídka. Vynásobeno babičkami daleko, pracující mámou a manželem v práci, rovná se stav možná až depresivní. Ale nějak si to všechno sedlo a na konec se z toho všeho vyklubaly úplně parádní prázdniny, který jsme si všichni celkem užili.
    Kromě výletů po Čechách, hlavně na Šumavě, jsme zarajzli na dva týdny k moři. Viděli několik ZOO, třeba Jihlavu, Vyškov a Dinopark, včetně té ve Vídni. Tam nás nejvíc okouzlili Tučňáci. Na jednom místě je víc druhů, od nejmenších po ty největší, co mají tak metr. Taky samozřejmě Panda a Koala spící na stromě. Protože tohle zvířectvo u nás nemají, naši malí lidi na ně čučeli jako blázen!


V létě se mi výborně osvědčily tyhle lahvičky. Dají se kamkoliv přidělat, mají akorátní velikost, dobře drží, netečou a pije se jakoby brčkem. Takže stačí otevřít a pít, klidně i se špinavou rukou  a pak zase pěkně zavřít. Koupíte třeba TADY.

    Zmákli jsme nějakou tu kulturu, parádní bylo představení Baron Prášil v Otáčivém hledišti v Českém Krumlově. I když bylo v ten den obrovský vedro, tak doporučuju, bylo to super! Bomba zážitek. Nelouš byla z toho všeho úplně paf... Děti si užili několik dní u babičky a taky jsme stihli všechny možný chaty a omrknout různý koupálka. Bylo super užít si spoustu času tak nějak jen spolu. Ale i přes to se těším až zase ti dva zákeřníci vyrazí do školek. Všechno bude mít řád a já tak nějak víc času, na blog i na sebe! 
     Postupně prohrabuju skříně, dívám se z čeho už vyrostli a co budou potřebovat. Zjistila jsem, že toho potřebujou docela dost, protože nabývají žirafoidních rozměrů a skočili přes léto o dvě konfekční čísla! Takže garderóbu budeme muset doplnit. Všechno to chystám na blížící se začátek školního roku. Popisuju, spíš jim polepuju osobní věci, aby si je bezpečně poznali. O tom jsem už psala před létem TADY. Nelče jsem konečně naistalovala do bot "nezavazovací" tkaničky. Sice už si ty klasický uváže, ale ještě jí to nic moc nedrží.

Nelouš má přesně TYHLE. Ale mají i různý barvy a jedny, co svítí ve tmě. :)
      Už mi chybí jen sehnat větší batoh pro Nelouše. Z toho, co měla už vyrostla a nic moc se do něj nevejde. Letos chce chodit na flétnu, plavání a pokračovat v baletu... prostě potřebuje už nějakej větší. Pokud máte super tip, šup sem s ním! A díky.

Tak si držme palce, ať se nám to od 1.9. dobře rozjede!
A my to ve zdraví přežijeme...

Žádné komentáře:

Okomentovat