MILIONOVÁ MÁMA

12. srpna 2015

Matka na scestí!


    Mám se ráda! Teda nejen se, i ostatní lidi! Jenže občas je dobrý myslet jen na SEbe. V rámci zdravýho rozumu, fungujícího vztahu či manželství, vygumování hlavy a odpočinku těla. Ráda si udělám radost a prostě si občas dopřeju. Tu a tam se odměním jízdou na kole, na bruslích, picolem či vínkem s kámoškama. A pokud už nastane mega krize, jako balzám na duši stačí i deset minut klidu v tichu. To se u nás né vždy daří dosáhnout, hlavně když Nelouš s Vikoušem vyjou píseň Holubí dům, která je údajně momentálně jejich nejoblíbenější.
      Ať neskončíme u holubů, musím vám napsat, čím jsem si udělala radost. Byla to kabelka! Slovy NE jedna, ale hnedle DVĚ a  k nim ještě organizer. Nebyla to jen tak nějaká kabelka, ale kabelka od Rosy Mitnik. Celkem pravidelně sleduju její blog, její vtipný názvy příspěvků, kreace před zrcadlem a hlavně výtvory. Takže mi doma nedávno doma přistála krabice, s oslovením Vážená mamů a v ní mnou vybrané a Rosou ušité nádhery.

Co pak to tam asi bude?
     Vybrala jsem si větší tašku s delšími uchy, když jdu někam s malýma lidma, nebo jen tak na nákup. Obzvlášť mě baví její vnitřek, působící lehce švihle. Z toho usuzuju, že se ke mně docela hodí a po každý když se na něj dívám, musím se smát. Do nákupky se vejdou všechny nutnosti, včetně peněženky a pití pro Nelouše s Vikoušem.


        Z venku je celá modrá a od doby, co jí mám ji nosím skoro pořád. Včera jsem v ní táhla kromě diáře i plavky, krém a žabky. A zbylo by tam místo i na svačinu... jenže jsem sama doma a nikdo mi ji neudělal! Tak jsem kručela hlady!


Co vy a kabelky? Jedete po originalitě či značce?

1 komentář:

  1. Výborná kombinace!

    Ať žije léto.
    A ať se vám tašky fajně nosí!!!

    OdpovědětVymazat