MILIONOVÁ MÁMA

2. srpna 2015

Tip na výlet: DINOPARK. Komerce nebo zábava?


    Když nám Nelouš oznámila, že bez toho aniž by viděla DINOPARK nemůže žít, říkala jsem si, jestli si nemám jít hodit mašli, protože do něčeho tak komerčního se mně ani manželovi moc nechtělo.   Jenže ona v nátlaku pokračovala! Tvrdila, že je mezi světaznalýma čtyřletýma kámoškama ze školky úplně trapná, protože ony všechny už tam byly!  Že je to tam prostě super a tak i ona to musí všechno vidět. Dívala jsem se na manžela s pohledem, jestli to teda zvládneme nebo ne.  Na konec jsme se nechali ukecat a vyrazili...

    A musím vám říct, že to tak hrozný nebylo! Že to vlastně bylo docela dobrý. Hlavně si to užili Nelouš s Vikoušem... Parkuje se před vyškovskou ZOO, která je sama o sobě pro děti dost pěkná, na rovině se spoustou druhů domácích i nedomácích zvířat. Pak se jede Dinovlakem přímo do parku.       
   Vikyn ze začátku lehce řval! Teda přesně v okamžiku, kdy stal sám v celých svých 95 centimetrech u obřího Tyrannosauruse v životní velikosti a tento 6 metrový Rexík nečekaně zahýbal hlavou a zařval. Během pikosekundy řval i náš malý muž! Řval tak, že to vypadalo, že chce buď v prostředí stylisticky zapadnout, nebo že chce Rexe hrůzou přeřvat. Na konec se díky manželově náručí uklidnil a ostatní zvířectvo si užil.


    Je to taková procházka parkem, kolem hýbajících se prehistorických zvířat. Všechny jsou pěkně popsaný, s informací, kde žili, co žrali a tak. K některým se může jít přímo, vlézt na ně a udělat si foto a některý je možný sledovat za provazem.


    Pro větší děti je nad celým areálem šlapací lanovka a nechybí DINOCAFÉ a DINOGRIL. :) Určitě se sem ještě vrátíme, až budou Nelouš i Vikouš přesně vědět o co jde. Na závěr líbačka s býložravcem a hurá domů!Tak čau!

1 komentář:

  1. Dinosauři je hold téma, kterému se člověk nevyhne. I mě co by učitelku ve školce neminulo. Museli jsme mu věnovat celé jedno téma, zakončené právě dinoparkem a děti byly ohromně nadšené. Takže pro nás marketing, pro ně obr zábava :-)

    OdpovědětVymazat