MILIONOVÁ MÁMA

2. září 2015

Jak se zbavit zbytečnýho břicha?!

Bejváky našich malých lidí. Když na to tak koukám, tak Nelouš měla haciendu jak blázen!

    Doufám že chápete, že tenhle článek není rada, jak se zbavit těhotenskýho pupku. Protože předpokládám, že toho se až tak nikdo zbavovat nechce! I když jsou okamžiky, kdy člověk pochybuje, neví a nechápe a říká si, co bude. Podle mně je to naprosto normální a sama jsem si během svýho velrybího období říkala, jestli to zvládnu. Mezi náma, říkám si to i po něm, vlastně do teď!
      K věci! Dlouho jsem řešila neubývající břicho. I když jsem se pravidelně hýbala, hubly mi nohy, zadek i ruce, ale břicho mi nešlo dolů. Prostě jsem pořád měla pupek, jak v pátym měsíci těhotenství. A přes to, že jsem střídala různý aktivity, se mi břicho rýsovalo skoro ve všem. Tak jsem zhruba před třema měsícema upravila stravu! A tradá... pupek je menší a dala jsem dolů konfekční velikost. Takže bacha, zvlastní zkušenosti mi došlo, že břicho není až tak o pohybu, ale o jídle. Prostě jíst rozumně, zdravě, všechno a normálně se hýbat.


CO PRAKTIKUJU A JAK TO DĚLÁM:
Ovoce
     Jím spíš dopoledne.


Dám si jídlo, které mě zasytí a nehoní mě mlsná
    Vybírám si raději to, kde je víc bílkovin (maso, cottage, tvaroh, luštěniny, ryby...). Když se totiž dobře najím, ani mě nenapadne něco mlsat. Nemám hlad a ani chuť!


Na talíři mám
      Třeba maso, k tomu přílohu a stejně (i víc) zeleniny a zmenšila jsem porci přílohy. Zeleninu si dávám úplně ke všemu a jím jí vážně kvanta.Teď to ještě vycvičit a do příštích plavek jsem roštěnka!
:)

Žádné komentáře:

Okomentovat