MILIONOVÁ MÁMA

9. října 2015

Stárnutí: Depka nebo předsudek?!


       Nevím jak vy, ale já se sama sebe občas leknu v zrcadle! Hlavně po ránu, kdy mám obličej zmačkanej jako šarpej a ve vlasech parádní hnízdo tak akorát na dvě Vlaštovky! Pod okem sleduju nový a nový alpinský vrásnění a při protahování slyším jakýsi zvláštní křupání. Čas nezastavíš, ale možná právě díky tomu času člověk přijde k rozumu. Netvrdím, že jsem nějaká přemoudřelá a co potvrdit můžu, že mi v poslední době hodně věcí došlo. Asi bylo na čase, protože už se nehroutím z blbostí a pokud něco podělám, tak to neberu jako konec světa, ale jako ponaučení a možná i nějakou další cestu.

      V rámci toho všeho jím zdravě. Už nehubnu, nedržím diety, ale prostě si vybírám co sním. Funguje to mnohem líp než nějaká dieta. Nejsem unavená, hladová a hlavní je, že jsem v pohodě a spokojená.


     Kromě běhání, kola a rychlejších aktivit jsem zařadila i víc protahovacího cvičení. Občas mě bolí záda a taky zjišťuju, že mám šlachy zkrácený jak kalhoty. Narazila jsem na parádní protahovací cvičení Suzukiho strečink. Cvičím ho teprve 14 dní a už cítím první výsledky. Bude o tom samostatný článek. Pokud jste na tom někdo podobně, cvičte ho taky! Je to super, zabere to chvíli a výsledky se dostaví celkem brzo.
      Taky se pravidelně odličuju a jakožto atopik s hodně suchou pokožkou se musím neustále něčím mazat. Beru to už jako samozřejmost a několikrát denně ruce a občas i nohy napatlám Atoderm krémem. Používám ho už několik let a z těch tun všeho, co jsem vyzkoušela mi vyhovuje úplně nejvíc. To stejný platí i o obličeji. Nemůžu na sebe namazat jen tak něco a i tak to musí být dost výživný, aby mě to pořádně "promastilo". Už druhý rok používám Matriciane Rides a ten bych už vůbec neměnila. Šíleně dlouho jsem hledala krém, který mi sedne a zároveň už bude i na můj věk. 

Jinak nejlepší řasenka je od BOURJOIS. Mám krátký a tvrdý řasy a na tento můj druh je super, udělá pěkný mrkačky.
Akorát už mi dochází, budu muset dokoupit.
    Abych o sebe pečovala a zároveň si od všeho vydechla, občas zarajznu na kosmetiku, pedikůru nebo masáž. Jsem teda docela flink, není to úplně pravidlem, ale postupně se zlepšuju. :) Naposledy jsem byla v DIBI Brno na celkovém ošetření. Nespala jsem akorát u trhání obočí, jinak jsem byla tuhá. Pro ty z vás, kteří sem přijdou a řeknou, že jsou od Miliónové Mámy mají slevu 20%. Třeba se tam potkáme, jdu si volat o termín, protože už mám zase obočí jako "Brežněv".


Pěkný víkend a obočí zdar!
2 komentáře:

  1. Jani, ta okurka na ocich ti sekne, relax je potreba, dals mi tip, ze musim take "ulehnout" aspon doma s maskou.

    OdpovědětVymazat