MILIONOVÁ MÁMA

26. října 2015

Test inteligence na domácí použití!

 
 
   Když se nad tím tak zamýšlím, tak testů jsem si za život dělala už několik. V nejživější paměti mám asi Těhotenský test, se kterým jsem se za svou profesionální éru MATKA potkala vícekrát. Do konce jsem na toto téma nedávno narazila s Neloušem, která se mě ptala, jak máma zjistí, že má v břiše mimino. Šíleně si ho tam totiž přeje mít taky, tak hledá všechny možný i nemožný důkazy jestli u ní náhodou není. Vykládala jsem jí o období jednou za měsíc, kdy jsem vzteklá jako blázen, ječím na všechny okolo a nevím, zda zabít sebe nebo ostatní. Mimo jiné jsem jí řekla i o testu.

 
   Ta se toho samozřejmě chytla, že si musí taky jeden udělat! Že musí rozhodně kouzelnej papírek počůrat, protože kdyby tam to mimino opravdu bylo, škrtne ho ze seznamu přání k Vánocům a může si chytře přát další dárek…  Vysvětlily jsme si, že musí ještě nějakou dobu počkat na tatínka (ne na toho našeho – jejího), ale na nějakýho svýho. Bylo to na dlouho, ale snad pochopila!
    Taky jsem si nedávno absolvovala test inteligence pro domácí použití. Nemusíte si nic zvláštního kupovat, stačí mít doma pračku a sušičku. Já mám přesně tuhle. Obě moje pomocnice mají intuitivní dotykové ovládání, takže když nečtete návody stejně jako já, v pohodě spustíte i bez toho. Prostě to na vás pípá a bliká přesně u obrázku, který je potřeba zmáčknout. Vesele jsem si prala a sušila, až jednoho krásného dne sušička rozsvítila červenou kontrolku a odmítala sušit.  Moje testovaná inteligence nepochopila co jí ta sušička, obrázkem kouhoutku s kapičkama vody, chce naznačit. Protože přece do sušičky žádná voda neteče!
    Manžel byl tisíce kilometrů daleko, tak mě nenapadlo nic lepšího, než vzburcovat půl Whirlpoolu s tím, že mám rozbitou sušičku. Rozbitá nebyla! Jen prostě když používáte sušičku, tak musíte po každym použití vylít zásobník s tou odpařenou vodou. Což bez návodu, nebo inteligencí větší, než houpací kůň úplně nevíte. :)

Když budete taky někdy v nouzi, tak tady se ten zásobník vylívá!
Ale jinak mi to snad myslí...
 

Žádné komentáře:

Okomentovat