MILIONOVÁ MÁMA

29. listopadu 2015

Adventní kalendář: Tak zase bude!     Každý rok se snažím Neloušovi a Vikoušovi nějak zpříjemnit Advent, aby to čekání na příchod Ježicha utíkalo a pěkně jsme si to společně užívali. Na víc je to jen jednou za rok, člověk se na svátky těší a když beru v úvahu jen ten jeden den, tak je to hned fuč. Proto už máme vánočně vyzdobený byt koncem listopadu a měsíc předem nadšeně očekáváme, co dostaneme.
    Loni i předloni jsem dělala tento. Je hned, vypadá pěkně a vytvoříte pytlíček na dárek, i když neumíte šít, což je přesně můj případ. Jen letos máme na každý den pytlíčky dva, aby měl svůj dárek Nelouš i Vikouš.

Letos jsem ho tvořila na poslední chvilku, takže čísla jsem cvakala cvakačkou, abych to měla dřív a nemusela čekat než zaschne lepidlo.
     Jsou tam dárky všeho druhu. Jak menší dárečky, které stejně potřebujeme doplnit jako lepidlo, gumu, tak i nějakou tu kulturu. Tekže v jednom pytlíku najdou naši malí lidi lístky na dětské představení v Radosti. Taky jsem rozdělala Marťánky a sem tam šoupla vitamíny. Zářící Marťabrouk byl poctěn samostatným pytlíkem, protože z něj bude obrovský nadšení. Dala jsem ho hned na 1.12, bylo mi jasný, že se budou řechat, pořádat Marťabroučí závody a my s manžákem si alespoň v klídku vypijeme domácí likérek, který jsem nachystala na vánoční pohodu.


    Ještě mám jeden speciální dárek do mikulášskýho pytlíku - látkovou Čertíci a Čerta. Ty se mi do ubrousku nevešly, takže na 5.12. mají připravenou schvovávačku a podle indicíi si budou muset svoje překvápku pěkně vypátrat. Nechybí lepšejší čokoládka a už klasicky několik poukazů na noclech u rodičů v ložnici, protože to má vždycky největší úspěch.Užijte si prosinec, snad  nebude na blátě!
A ať vám ta dnešní první svíčka pěkně hoří!      

2 komentáře:

  1. Ten kalendář je boží! Až bude mít Tobík trochu rozum, tak mu určitě takový taky vyrobím! :)

    Petra ze stránky
    http://lovingmamas.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat