MILIONOVÁ MÁMA

1. listopadu 2015

Víkend splněných přání...


Miliónová Máma Band
    Já vím! Když se řekne splněné přání, asi si každý představí to svoje! Já si v poslední době  připadám lehce vyflusnutá, takže mi stačí dobře se najíst a nemuset si to vařit. Taky si vyčistit hlavu  a parádně se vyspat. Musím říct, že tenhle víkend jsem se najedla i vyspala úplně úžasně! O tom, že si budu muset dát, díky víkendovýmu obžerství, tak dvě stě kiláků běhu raději pomlčím. Jeli jsme totiž na návštěvu k ségře, které bydlí v roubence pod Ještědem. Je výborná kuchařka, na víc tam jak lehnem, tak chrápem jak mimina. Buď je to tím vzduchem tam nebo tou dřevěnou chajdičkou, protože v ní je úplně jiná atmosféra. Všechno to tam nějak tak příjemně "větrá". Když se k tomu ještě zapálí oheň v kamnech, teplo z opravdickýho dřeva a dobrý vínečko, tak to  je luxus největší.
     Díky tomu mám první vánoční přání. Chtěla bych krb, metrák dřeva a výhled někam do přírody. To jsem zvědavá, jak si s tím ten Ježich poradí. Protože jestli mi to dřevo narve na balkón a na okna nalepí obří tapetu, tak to mě fakt nepotěší! Kdo byl ale potěšen už teď o víkendu byl Vikouš. Jednak vlepil sestřenici obří pusu, údajně konečně jiný holce než mámě a taky provětral všechny její vlaky se svou novou mašinkou. Vzhledem k tomu, že houká, svítí, jede do předu i couvá, tak šla na dračku a občas i na rvačku! Ale i tak se to na konec zvládlo...


       Díky tomu mám jasno,  že vláčky a ,mašinky u nás nemůžou chybět pod vánočním stromem. Teda pro Vikouše, pro Nekouše zatím nevím, protože ta žádný extra přání nemá. Pokud jste na tom podobně, mrkněte na Feedo, mají tam teď v rámci Týdnu hraček velký slevy, tak třeba něco vyberete.

Jo a Ježíšku nutně letos potřebuju pořádný pastelky a taky žlutej náramek!     
    

Žádné komentáře:

Okomentovat