MILIONOVÁ MÁMA

24. listopadu 2015

Vyrazím na Freewill show 2015. Pojďte taky! Soutěž o dva lístky...


    V neděli jsem byla s kámoškou v kině na Bondovi. Nejenže jsem zjistila, že můj muž nutně potřebuje číslo na krejčího, který šije 007 obleky, ale potkala jsem se tam s kámošky kámoškou, která organizuje Freewiil show 2015 v Brně. Celá show startuje 8.12. ve 20h v kině Scala a rozhodně stojí za to ji vidět! Já určitě jdu, kultury a umění není nikdy dost a navíc konečně důvod, proč se trochu oháknou a namalovat.

Co na Freewill show můžete zažít, vidět...?
Kromě módní přehlídky několika brněnských návrhářů, včetně představení dámské a pánské kolekce nové značky Freewill, si budete moct za slušný peníz koupit originální designovou módu  a doplňky velikostí pro "normální lidi". Patronem projektu je třeba módní návrhár Petr Kalouda, nebo fotograf Zbyněk Maděryč... Posláním celé akce je prezentovat zhruba 20 talentovaných lidí v různých uměleckých oblastech ( design, fotografie, móda i technologie). Prostě o zábavu a kulturu postaráno, tak hurá do gala!

Jak vyhrát 2 lístky na Freewill show?
 • Dejte LIKE stránce Freewiil your choice tady.
 • Sledujte mě přes Instagram, Facebook, pravidelný čtenář...
 • Napište mi do komentáře s kým na show v případě výhry půjdete.


Soutěžíme do 4.12. 2015 do 12 h, kdy Vikouš a Nelouš vylosují jednoho výherce.

Držím palce a těším se 8.12.2015 ve 20h  na show  v kině Scala v Brně!


3 komentáře:

 1. Ahoooj ;-) , tak na takovou show bych vyrazila určitě s mamčou nebo ségrou. Udělaly by jsme si v klidu jasný obrázek o tom, co těm našim chlapům ve skříni chybí ;-) , něco bychom jim pořídily od Ježíška a hlavně bychom si to po holčičím užily ;-) .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, napište mi do emailu Váš telefon, ať se domluvíme na předání lístků. Díky. ;)

   Vymazat
 2. Ahoooj ;-) , tak na takovou show bych vyrazila určitě s mamčou nebo ségrou. Udělaly by jsme si v klidu jasný obrázek o tom, co těm našim chlapům ve skříni chybí ;-) , něco bychom jim pořídily od Ježíška a hlavně bychom si to po holčičím užily ;-) .

  OdpovědětVymazat