MILIONOVÁ MÁMA

11. ledna 2016

Hubnu, hubneš, hubneme!

V sexy tričku postavičku...
    Právě jsem koukla na kalendář, pak na talíř, pak na pásek u kalhot a zjistila šílenou věc! Je jedenáctýho ledna, prodloužila jsem si blogový prázdiny a cpu se Máničkou se šlehačkou. Na víc mi cosi přetíká přes pásek u kalhot! Ještěže jsem si letos nedávala žádný hubnoucí předsevzetí, protože bych si musela přiznat, že jsem třicátýhoprvního zase kecala!

    Proto bych byla ráda, kdyby se můj břišní důkaz o vánočním obžerství rozplynul někde v časoprostoru... ale to se mi nejspíš nepodaří. Tak jsem jasná a místo brambůrků si naordinuju k večernímu vínku mrkev nebo papriku. Taky přidám kiláček po oblíbený běhací trase na víc a ono to půjde! Teda musí, protože jinak bych nemohla vytáhnout na jaro super šaty, který jsem urvala ve slevách. Na víc jsem utajila před manželem, že jsem domů dotáhla další hadr a když už se mi i tohle povedlo, tak je na sebe narvu i kdybych měla pít týden jen vodu! Ale co si budeme povídat, i když v tomto období na všech stránkách jedou zaručené způsoby hubnutí, zaručeně funguje jen jeden: PROSTĚ MOC NEŽRAT a POŘÁDNĚ MAKAT!
     Kojícím závidím kojení, protože to u mne jako dietka fungovalo parádně. Pak musím zmínit Jillian Michaels, kterou jsem si střihla  už koncem šestinedělí a po pár dnech viděla první výsledky. Na břicho mi pomohlo ubrat sacharidy, dávala jsem si půl příloh než běžně, omezila sladký a bylo.        Kámoška si před Vánoci pořídila 100+2 tipů na hubnutí bez hladovění. Ty jsem stihla prolistovat během kafe u ní a musí se uznat, že jsou tam některé rady celkem fajn. V rámci toho, že se chci fakt vejít do zatajenejch šatů, už praktikuju některý z nich:

 PŘED JÍDLEM DO SEBE NALEJU SKLENICI VODY a OBĚD ZAČÍNÁM MALÝM SALÁTEM
   Údajně to zrychluje metabolismus a hlavně toho potom do sebe nenacpu tolik.


ZUBY SI ČISTÍM HNED PO VEČEŘI
    Jednak už mě pak na nic nehoní mlsná a taky neodfláknu jeden ze tří kartáčků, polospící, při večerní hygieně.

POKUD SMAŽÍM TAK ZDRAVĚjc
   Buď na KOKOSÁKU nebo nechám nesáknout papírový UBROUSEK olejem a tím pak vytřu pánev na smažení.

MÉ AUTO i KABELKA PŘIPOMÍNÁ VÝBAVU pro KRÁLÍKA
   V kabelce mám pořád po ruce jablko nebo oloupanou mrkev. Pokud mě přepadne hlad nebo chuť na nějakou kravinu, zakousnu se a je to.Hubnutí zdar!
5 komentářů:

 1. díky za tipy! :)

  Petra z www.lovingmamas.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Mohla bych poprosit o odkaz na lepící štítky na textil? Nějak se mi nedaří je dohledat, děkuji. Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Markéto, mam je z www.happylabel.cz. ;)

   Vymazat
 3. Dík za tipy :D Ty prasátka mne pobavily

  OdpovědětVymazat