MILIONOVÁ MÁMA

7. února 2016

Jsou mu tři!

Tak tohle už dávno není pravda! 
    Říkám si, jak je možný, že mám doma tří letý dítě! O tom, že by se už tříletej narodil bych nejspíš věděla! Asi by to sakra bolelo a novorozenecký hadry pro tříletýho mladíka bych beztak nesehnala. Takže to bude asi tím, že při prvním dítěti, čili Neloušovi, jsem to druhý už tak nestíhala sledovat. Jestli je to dobře nebo ne, se určo projeví až za čas.

    Každopádně už teď můžu říct, že na to, že mu jsou teprve tři, je oprsklej až dost! Na většinu věcí má svou jasnou odpověď. Když po něm něco chci, tak se řechtá a zdrhá. A jak si sednu k počítači a dělám něco do práce, nebo jen tak tvořím, tak se mě asi dvě stě krát za vteřinu ptá, jestli už to mám a kdy to budu mít. Takže ideální pracovní prostředí!
    Taky se umí s Nelčou krásně rvát, ale jen když je on i ona v dobrém rozpoložení. Pak si zvládnou klíďo i  hodinu hrát. Nejvíc u nás fičí LEGO DUPLO, všechny možný zvířata a HLAVNĚ vlaky. Ty buď od Lego, opravdický na nádraží a ty dřevěný ze všeho nejvíc. Koleje pod ně máme z Ikea, dokupuju postupně a vlaky různou všeho chuť. Některý jsem sehnali na pouti, některý donesl Ježich a největší úspěch mají ty od BRIO.


    Jsou promakaný, některý svítící, se zvukem a úplně krásný. Jako opravdický! Poslední a asi nejparádnější kus si Vikouš přál k narozkám, právě k těm třetím. Moc chtěl nějakou mašinku na dálkový ovládání. Na některý nám přišel ještě prcek, tak jsme zvolili Elektrický vláček s dálkovým ovládáním právě od BRIO. Snadno se ovládá, na ovladači se dá zapnout svícení, chod do předu, dozadu, světla a houkání.

A už fičíme...!

                   Sice mi z toho občas houká v hlavě, ale co by pro ně člověk neuděl, že jo!?

Žádné komentáře:

Okomentovat