MILIONOVÁ MÁMA

16. dubna 2016

Mám zavařenou hlavu!

    Normálně se mi zavařila hlava, fakt! Nebyla meruňková ani jahodová, ale vyznačovala se lehce přeplněnou příchutí. Asi jsem si toho na mateřský nějak víc naložila a ono mě to dohnalo. Takže se jsem si naordinovala povinný nic nedělání, teda spíš míň dělání, a bylo! Proto tu dlouho taky nic nebylo...
     Nechala jsem hlavu dospat! Klidně jsem hupsla do postele už s dětma, vzala si knížku a jen tak si to užívala. Mimochodem za toto období jsem přečetla snad víc knížek, než za půlku života. Hlava taky konečně chodí na jógu a pravidelně běhá. Jinak pokud potřebujete nový běhací boty, vemte jednou manžela. Pač já ho vzala!
On zhodnotil, jak hrozně běhám, jak blbě našlapuju a asi usoudil, že to bude botama! No, nevím, pravdu mu říkat nebudu, že to nebude jen botama. Ale super je, že zhruba tři dny od našeho společného běhání, přistály doma nový běhací boty. Škoda, že to takhle rychle nefunguje třeba s hadrama a kozačkama. To by bylo super!   Ty si kupuju sama a když se mě zeptá, tak většinou tvrdím, že už jsem je dávno měla. Pač pokud by se podíval do botníku a zjistil, že zase něco přibylo, tak by ho jistojistě šlehlo!


     Hlava taky hodně vařila a pekla. Napekla jsem nespočet buchet a koláčů. Některý byly zdravý a lehký, ale jiný taky docela prasárny.  Určitě vám se pak hodím recept na hambáče s trhaným vepřovým, protože ty jsou opravdu super mňamka.  Hlava taky dělá pořádky doma a děsně jí to baví. Normálně si u toho odpočine! Což bych tak před pěti lety nepochopila, ale teď už chápu! Takže gruntuju, šůruju, daruju a vyhazuju. Taky peru a díky naší sušičce NEŽEHLÍM! Což je úspora času jako blázen a za dobu, než bych vyžehlila koše prádla, si dám spokojeně kafe či prolustruju Instagram! Pěju ódy na naší Whirlpoolku,  s parním programem SteamCareTM Ten předchází pomačkání oblečení. Využije zbytkovou vlhkost na konci programu sušení k vytvoření páry, která vlákna narovná a pokud vše rychle složíte, nemusíte nic žehlit. Tenhle program by chtěl mít určitě i Vikouš s Neloušem, protože ty jejich rvačky občas vyžehlit...       Dobrý je, že se na sebe vydrží zlobit jen chvilku. Pak se spolu spiknou a kujou pikle na nás s manžákem. Jen škoda, že my se do pračky ani sušičky nevejdem! Ale snad to s nima do puberty nějak přežijem!
2 komentáře:

  1. No to jste toho během toho nic nedělání stihla opravdu hodně! A já mám teď pocit, že nic nedělám celou dobu :D

    OdpovědětVymazat
  2. Celkom by sa mi sem hodila fotodokumentácia, rada by som videla, ako taká rekonvalescencia zavarenej hlavy vyzerá v praxi:)

    OdpovědětVymazat